...

раніше це бачив лише Дан Балан – Одна Хвилина

Вибір редакції


Тіна Кароль не лише одна з найвідоміших і найбільш затребуваних співачок України, а й найбільш вродливих. Артистку тричі визнавали найкрасивішою жзінкою України за версією журналу VIVA. Глядачів підкорює натуральна краса Тіни, вона не робила жодних пластичних операцій. Співачка виглядає дуже жіночно, вона тендітна, має тонку фігуру та пишний бюст.

Тіна Кароль в шкіряних сукнях
Тіна Кароль в шкіряних сукнях

Нещодавно Тіна Кароль опублікувала серію свіжих знімків у своєму Телеграм-каналів і вразила публіку недоречним образом. Співачка одягнула чорну сукню-ночнушку, білий жакет та чорні чоботи на шпильці і сфотографувала себе у дзеркалі ліфта.

Тіна Кароль у відкритій сукні-ночнушці засвітила худі ноги і обвислий бюст
Тіна Кароль у відкритій сукні-ночнушці засвітила худі ноги і обвислий бюст

Варто відзначити, що сукня Тіни ну дуже відкрита і під нею явно немає білизни. Співачка засвітила дещо зайве і показала свій непружний бюст.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль долучилась до благодійної ініціативи і стала обличчям бренду One by One, який випустив лінійку патріотичного одягу. Так, кошти отримані за продаж одягу з цієї колекції будуть направлені на пошиття теплого одягу для українських захисниць, які служать в ЗСУ.

Тіна Кароль власноруч утеплює жінок на фронті, які служать в ЗСУ
Тіна Кароль стала обличчям бренду One by One

Варто відзначити, що це не перша благодійна ініціатива Тіни Кароль. Так, нещодавно фонд співачки передав на потреби України 500 генераторів, які були в установи, де вони найбільш необхідні. Також відомо про те, що Тіна подарувала квартиру сім’ї із Маріуполя, які залишились без даху над головою. А перед першим вересня співачка забезпечила шкільним приладдям на рік всіх дітей військових полку “Азов”. Це не весь список добрих справ, які зробила Тіна Кароль. Співачка намагається допомогти якомога більшій кількості людей, які постраждали через війну в Україні.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × one =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.