Реаліті за сценарієм? Як склалося особисте життя Холостячки Ксенії Мішиної після шоу і де загубився Еллерт

Вибір редакції


Ксенія Мішина стала першою українською “Холостячкою”, яка з поміж 15 претендентів на її серце обрала одного. Обранцем акторки став шоумен і гуморист Олександр Еллерт. Телеглядачі ще під час проєкту побачила, що Ксенія закохалася в коміка, тож її вибір у фіналі шоу не став ні для кого несподіванкою.

Мишина поставила жирную точку в отношениях с победителем Холостячки Эллертом
Як склалося особисте життя Холостячки Ксенії Мішиної

Після закінчення проєкту Мішина і Еллер орендували квартиру і почали жити разом. Закохані “трубили” про своє кохання на весь світ, говорили про майбутнє весілля і плани народжувати спільних дітей. Втім, вічне кохання тривало всього рік. Влітку 2021 року неочікувано для публіки Ксенія Мішина заявила, що вони з Еллертом більше не пара.

Як виявилось, в їхніх стосунках було не все так добре, як вони транслювали на камеру. Мішина не вдавалсь у подробиці, але зізналась, що у них з Еллертом були часті сварки, зокрема через її постійну зайнятість та популярність.

Ксения Мишина и Александр Эллерт больше не вместе
Як склалося особисте життя Холостячки Ксенії Мішиної

Цікаво, що сам Олександр Еллерт після розставання з Мішиною, продовжував говорити в інтерв’ю, що кохає її. Чоловік буквально задарював акторку квітами та робив інші романтичні жести в надії повернути стосунки. Втім, Ксенія залишилася непохитною і не повернулась до Олександра.

Зараз Ксенія Мішина знову холостячка. Акторка зізнається, що ні з ким не перебуває в серйозних стосунках, але від залицянь чоловіків не відмовляється. Ксенія ходить на побачення та приймає подарунки від чоловіків. Це іноді вона показує у своєму Інстаграм-блозі.

А ось Олександр Еллерт, схоже, покинув надії повернути минулі стосунки. Декілька місяців назад чоловік виїхав з України до США. Чоловік майже не з’являється в соціальних мережах і не розповідає, чим він займається за кордоном.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − 6 =

Translate »