реалізувала материнський інстинкт як змогла – Одна Хвилина

Вибір редакції


Руслана Лижичко активно веде блог в Інстаграм. На своїй сторінці зірка показала улюбленого пухнастика, якого звуть Вектор. Це кіт:

Мій кіт відчуває себе у безпеці. Слава ЗСУ!Котик позував у ліжку і солодко спав, а в цей час зіркова власниця влаштувала йому фотосесію. Також у співачки є пес Чудо. Його вона підібрала, коли відпочивала зі своїм чоловіком Олександром Ксенофонтовим в Карпатах. Щеня був маленький і потребував турботи, тому Руслана забрала тварину з вулиці і тепер він її вірний друг.

Пес Руслани Лижичко
Пес Руслани Лижичко

Свою любов артистка дарує коханому і пухнастикам, тому що дітей у неї немає. В інтерв’ю Руслана Лижичко розповідала, що у них не виходило завести причин з різних причин. Одна з них – сильна виснаженість організму:Якщо ти сильно виснажена, тобі природа не дасть завагітніти. Вона прекрасно розуміє, що у тебе немає того потенціалу, який потрібен для бебі

, – сказала Руслана.

До повномасштабної війни зіркове подружжя зайнялось питанням батьківства. В 2021 році співачка в шоу “Маскарад” натякнула на готовність стати мамою, але зараз все відійшло на другий план. Руслана активно дає благодійні концерти і займається громадською діяльністю.
Чоловік Руслани Лижичко
Чоловік Руслани Лижичко

Нагадаємо, Руслана Лижичко і Олександр Ксенофонтов одружились в 1995 році. Зараз подружжя спить окремо та в різних кімнатах, але це не через проблеми в стосунках, а просто тому що їм так зручно. Подібна ситуація в родині Олі Полякової. Суперблондинка зізналася, що це вимушений крок, тому що вона погано спить і прокидається від кожного шереху, а чоловік хропить.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 + 19 =

Translate »