Реальний чоловік Олени Кравець не схожий на її “квартального” обранця Зеленського: як виглядає коханий - MusicUkraine

Реальний чоловік Олени Кравець не схожий на її “квартального” обранця Зеленського: як виглядає коханий

Вибір редакції


Олена та Сергій Кравець щасливі разом уже 26 років, з них у шлюбі – 21 рік. Погодьтеся, для шоу-бізнесу це неабиякий термін. Відомо, що Сергій молодший за дружину на два роки. Познайомилась пара ще в університеті, вони разом грали у КВН. Стосунки почалися з дружби, а потім зрозуміли, що кохають один одного. У свій день народження у 18 років Сергій признався у коханні до Олени, з цього дня і почалися їх серйозні стосунки.
Дізнавшись про вагітність Олени, пара вирішила одружитися. У 2003 році в них народилася донечка Маша, якій зараз 20 років, а через 13 років, на піку кар’єри артистки – двійнята Іван та Катя.

Сергій Кравець
Сергій Кравець

Мало хто знає, що Сергій Кравець виступав в команді КВН “95 квартал” разом із зірковою дружиною. Він колишній виконавчий продюсер студії “95 квартал”, зараз є продюсером в “ShootGroup Production”.
Сергій Кравець має цікаве хоббі – він автогонщик, захоплюється раллі. Час від часу він бере участь у міжнародних змаганнях та займає призові місця. Сергій зізнається, що дружина не намагається відговорити його від цього небезпечного захоплення, а навпаки, підтримує і навіть приїжджає вболівати за нього.

Сергій Кравець – кум президента України Володимира Зеленського, а також хресний батько його дочки Олександри. До речі, Олена Кравець – хресна мама дружини Зеленського Олени. Вони давно дружать родинами, про що свідчить світлина весілля Олени та Сергія, де теперішній президент з дружиною були свідками на їх торжестві.

Олена та Сергій Кравець
Олена та Сергій Кравець

Міцний шлюб зіркового подружжя – це така рідкість в наш час. Бажаємо Олені та Сергію зберігати цю тенденцію довгі роки та щодня робити одне одного щасливими!Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty − 20 =