Ребрик згадала юність та показала майстер-клас з гімнастики: українська Анастасія Волочкова

Вибір редакції


Публіка знає Лілію Ребрик із фільмів, серіалів та ранкової програми “Ранок з Україною”. Багато хто захоплюється талантами дівчини, проте не всі знають, що Ребрик має ще один талант. У минулому актриса займалася художньою гімнастикою і досі не забула, як робити різні гімнастичні елементи.

Нещодавно у своєму Інстаграм-блозі Лілія Ребрик опублікувала відео, яке вразило публіку. Акторка привела на заняття з художньої гімнастики свою молодшу доньку Поліну. Ймовірно, Лілію пробрала ностальгія і вона вирішила показати кілька трюків з гімнастичним м’ячем.

http://www.instagram.com/p/ChEi0nyqJxK/[/embed]

Згадала юність. Колишніх гімнасток не буває.

, – підписала відео Ребрик.

Користувачі Мережі висловили своє захоплення у коментарях:

  • “Я в шоці. Це дійсно круто”;
  • “Нічого собі! Як у вас так виходить? Мені здається, я б після такого вся зламалася”.
  • “Супер! Це рівень олімпійського чемпіона”;
  • “Супер, молодчина! Талант від Бога у всьому”;
  • “Скрізь і всюди Ви Ліля гарна! Браво. краще за всіх.”

Варто зазначити, що Лілія Ребрик почала займатися спортивною гімнастикою із 5 років. У цьому спорті вона була 11 років та досягла значних результатів. Ребрик є майстром спорту зі спортивної гімнастики. І хоча акторка не займається цим спортом вже 25 років, її тіло досі відрізняється гнучкістю та граціозністю, а сама Ребрик ще пам’ятає різні гімнастичні трюки.

Нагадаємо, нещодавно Лілія Ребрик зізналася, що не живе разом зі своїми доньками Поліною та Діаною. Справа в тому, що актриса поки що боїться перевозити дівчаток до Києва, де ще не зовсім безпечно. Поліна та Діана зараз живуть у батьків Ребрик у місті Чернівці. А от телеведучій та її чоловікові доводиться жити на два міста. У Києві у подружжя робота, а до Чернівців вони регулярно їздять, щоб відвідати дітей.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve − seven =

Translate »