Регіна Тодоренко розповіла про психологічний розлад своєї дитини – Одна Минута

Вибір редакції


Регіна Тодоренко народилася в українському місті Одеса – там дівчина виросла та почала будувати свою кар’єру. Саме в Україні Регіні вдалося стати популярною та познайомитися з людьми, які допомогли їй досягти висот у професійній діяльності. У певний момент свого життя телеведуча та актриса прийняла рішення вирушити працювати до росії – там вона залишилася і після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Крім того, що Тодоренко прийняла фатальне рішення залишитися у ворожій країні, вона зайняла позицію мовчазної “невинного ягнятка”. За пів року, що триває кровопролитна війна на території суверенної країни, Тодоренко не вимовила й слова – ні на підтримку, ні проти рідної країни. Кульмінацією став момент, коли знаменитість вирішила назвати новонародженого сина Мирославом, а скорочення у повсякденному житті називає його Миром.

Багатьом шанувальникам таке здалося просто диким – і справді, більшого абсурду і не придумати.

Регіна Тодоренко зі своїм чоловіком Владом Топаловим
Регіна Тодоренко зі своїм чоловіком Владом Топаловим

Так, колись популярна в Україні Регіна Тодоренко в особистому блозі в месенджері Телеграм поділилася з підписниками новиною про те, що її старшому синові поставили діагноз тактильна гіперчутливість. Так, за словами Тодоренко, діти, які страждають від такої недуги, важко контролюють свої потреби в тактильному контакті з іншими людьми.

Такі дітки кидаються з крайнощів у крайність, то уникаючи дотиків, то навпаки демонструючи сильну потребу у міцних обіймах

, – прокоментувала телеведуча Регіна Тодоренко.

Крім того, за визнанням російської знаменитості, вперше вона звернула увагу на дивну поведінку сина кілька місяців тому. Тоді старший Михайло заявив батькам, що йому не подобається, коли його чіпають без дозволу. Спочатку Регіна зраділа подібному визнанню, адже сприйняла його як відстоювання особистих кордонів. Пізніше виявилось, що це стало першим симптомом недуги.

За словами знаменитої в Росії телеведучої, таке захворювання негативно позначається на нервовій системі дитини, що формується. Саме тому Регіна разом із Мишком відвідують психотерапевта.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × four =

Translate »