Решетнік нарвався на критику через хизування відпочинком в Італії разом з дружиною: “Тільки народ дратуєте”

Вибір редакції


Відомий український шоумен, телеведучий і головна зірка всіх сезонів романтичного шоу “Холостяк” Григорій Решетнік, крім усього перерахованого, також активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. Нещодавно знаменитість розмістив на своїй сторінці кадри, зроблені в Італії, куди поїхав відпочивати з дружиною Христиною. Зіркова пара замилувала романтикою та ідилією в стосунках.

Втім, новину про те, що ведучий нині перебуває у Римі, оцінили не всі його підписники. Так, чимало користувачів мережі зазначили, що хизуватись подібним нині – не на часі. Крім того, підписники Григорія Решетніка поцікавились, як йому вдалось виїхати, коли для чоловіків діє заборона на перетин державного кордону.

Відомий ведучий Григорій Решетнік і його дружина Христина вирушили на відпочинок до Італії
Відомий ведучий Григорій Решетнік і його дружина Христина вирушили на відпочинок до Італії

Втім, Григорій Решетнік не став відмовчуватися та відповідь на критику шанувальників. Знаменитість пояснив, що цим відео він не ображає ані громадян, ані військових. Ба більше, ведучий зауважив, що він активно займається волонтерством і благодійністю, тому може спокійно собі дозволити трішки відпочити.

Хоча Решетнік сам не пояснив, як виїхав за кордон, за нього це зробили його підписники. Дехто з користувачів мережі зазначив, що знаменитість є батьком трьох неповнолітніх дітей, тому, згідно з чинним законодавством, ведучий може виїжджати за межі країни під час воєнного стану.

Коментарі до нової публікації відомого ведучого Григорія Решетніка
Коментарі до нової публікації відомого ведучого Григорія Решетніка

Нагадаємо, що відомий український ведучий давно й щасливо одружений зі своєю коханою дружиною Христиною. Разом зіркове подружжя виховує трьох дітей – усі сини. Під час повномасштабної війни зіркова пара неодноразово ставала фігурантом скандалів, адже фанати критикували їх за нібито хизування розкішним життям.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 + 17 =