Ревізор та комік більше не в фаворі: за що зацькували Ольгу Фреймут та колишнього Ксенії Мішиної Еллерта - MusicUkraine

Ревізор та комік більше не в фаворі: за що зацькували Ольгу Фреймут та колишнього Ксенії Мішиної Еллерта

Вибір редакції


Ще не так давно українці щиро сміялись над жартами такого сміливого та прямолінійного коміка Олександра Еллерта, прислухались до порад знавця етикету та правил поведінки принципової та правильної Ольги Фреймут. Зараз, побачивши, хто є ким насправді колишні шанувальники не можуть втриматися, щоб не висловити їм своє ставлення до них справжніх.

Комік

Олександр Еллерт, відомий всім степдап-комік та холостяк, якого Ксенія Мішина обрала переможцем на реаліті-шоу “Холостячка” і який заробив популярність тим, що писав сценарії для Кварталу 95, сьогодні перебуває у безнапасній країні, будує щасливе життя, бізнес та забув і думати про повернення до багатостраждальної батьківщини.

Ще на початку російської повномасштабної агресії він знаходився в Україні й допоміг актрисі та подрузі Ксенії Мішеній з сином виїхати у більш безпечний Буковель. Там вони разом орендували помешкання. Але згодом Ксенія відправилась у Бельгію, а чоловік просто зник.

Сьогодні Ксенія не хоче, щоб її ім’я пов’язували з Еллертом, бо як з’ясувалось хлопець втік до США. Яким чином йому це вдалося, поки що не відомо, хоча він стверджує, що “через штамп в паспорті”. Зараз він відкрив бізнес з виробництва сірників преміумкласу і хизується цим у соцмережі.

Ревізор

Сувора, смілива та справедлива Ольга Фреймут у найважчі для України часи втекла до Англії та тривалий час перебувала у безпеці. Але згодом, зрозумівши, що ризикує втратити популярність та доходи від виховання українців, повернулася і, не відчувши, як змінилося суспільство та ставлення до неї особисто, намагалася продовжити свою просвітницьку роботу. Втім, вона прорахувалась і замість вдячності, на яку розраховувала, отримала шквал критики.

“Їдьте туди звідки ви приїхали разом зі своїми манерами!”,- пропонують їй деякі користувачі. “А чого це ти приперлась? Гроші закінчились?”,- запитують у неї інші.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 1 =