рідкісне фото – Одна Хвилина

Вибір редакції


Юрій Горбунов – відомий український телеведучий, який вже 5 років щасливий у шлюбі з ведучою “Світського життя” Катею Осадчою. За 5 років подружнього життя Юрій і Катя стали батьками вже двічі. У зіркового подружжя є 5-річний син Іван та 1-річний син Даніїл.

Мало хто знає, але до одруження на Каті Осадчій Горбунов був аж 20 років одружений на іншій жінці на ім’я Людмила. З Людмилою Горбунов познайомився, коли після закінчення університету прийшов працювати в Івано-Франківський театр. Там Людмила працювала танцівницею балету. Незважаючи на те, що жінка старша Горбунова на 10 років та на той момент була одружена і мала дитину, між ними одразу з’явився любовний зв’язок.

Как выглядит первая жена Горбунова
Як виглядає перша дружина Горбунова

Людмила покинула свого чоловіка і одружилася з Юрієм. Варто відзначити, що за 20 років подружнього життя у них так і не з’явилося спільних дітей. Однак Горбунов офіційно удочерив доньку Людмили від першого шлюбу, тож вважається її батьком.

Відомо, що дівчинку звати Ксенія. Однак у Мережі є лише дитячі знімки дівчинки.

Первая жена Юрия Горбунова
Як виглядає перша дружина та донька Горбунова

Цікаво, що Людмила Горбунова і її донька зовсім не публічні особистості. Навіть, коли Юрій Горбунов був уже відомим актором, жінка не ходила на світські заходи, не давала інтерв’ю. Ба більше, ні Людмила, ні Ксенія не ведуть соціальних мереж. Тому навіть не відомо, чим займаються колишня дружина та донька Горбунова. Відомо лише те, що 2011 році Ксенія народила дівчинку, зробивши Юрія Горбунова молодим дідусем.

Варто відзначити, що Людмила після одруження з Юрієм покинула кар’єру танцівниці та стала домогосподаркою. Розлучились Горбунов і Людмила в 2015 році після 20 років подружнього життя. Актор не любить коментувати цю тему і в інтерв’ю відговорюється фразою, що у них з колишньою дружиною змінилися погляди на життя. Однак вже зараз відомо, що причиною розлучення стала Катя Осадча. Горбунов закохався у свою колегу, коли вони були співведучими на проєкті “Голос. Діти”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × three =

Translate »