рідкісне фото Тіни Кароль викликало ажіотаж в Мережі – Одна Хвилина

Вибір редакції


Тіна Кароль давно досягла статусу однієї з найпопулярніших співачок української сцени. Вона постійно експериментує з музичними стилями та вдосконалюється як вокалістка, а також вона вражає публіку своїм розкішним виглядом. Стилісти підбирають зірці нереальні образі, але крім цього вона багато уваги приділяє фізичним навантаженням, щоб фігура дозволяла надягати найвідвертіші вбрання. Навіть на тренуваннях Тіна виглядає бездоганно.

В Мережі з’явилося фото Кароль з репетиції, яке викликало ажіотаж. Співачка постала в кадрі в чорному трико з вирізами на спиті та глибоким декольте, позуючи під час стійки на руках біля стіни з розпущеним волоссям.

Цей знімок опублікував хореограф і танцюрист Дмитро Жук, з яким Тіна давно співпрацює і він ставить номери для концертів артистки. Коли він спілкувався з підписниками в Instagram, вони його запитали, чи є у нього фото з Тіною, якого немає в інтернеті. Саме цей кадр вибрав Жук і відмітив, що це вони готувалися до Міс України.

Тіна Кароль викликала ажіотаж в Мережі своєю стійкою на руках в наряді з декольте
Тіна Кароль викликала ажіотаж в Мережі своєю стійкою на руках в наряді з декольте

В інтерв’ю Тіна Кароль розповідала, що сон, харчування і спорт дуже впливає на молодість голосу:

Мої близькі і колеги знають, що якщо я не сплю повноцінних вісім годин, я не можу звучати. Навіть спорт у мене такий, який допомагає витримці і голосу – скакалка. Це моя основна фізична активність

, – ділилася зірка.

Колись Тіна починала з трьох хвилин стрибків на скакалці, а зараз витримує більше 40 хвилин:

В процесі я можу з легкістю співати, розмовляти. Якщо ти під час стрибків на скакалці проспівуєш щось, ти тренуєш тривалість затримки дихання, а на притриманому диханні існує багато вокальних прийомів

Вважається, що Тіна Кароль є наступницею Алли Пугачової. Про це у нас на YouTube є відео:

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

12 + 1 =

Translate »