“Різні інтереси, різне життя” – Одна Минута

Вибір редакції


Шлюб Віталія Кличка та його дружини Наталії Єгорової здавався публіці ідеальним. Вони одружилися у квітні 1996 року, мали багато спільних інтересів, адже і Віталій, і Наталя – в минулому спортсмени. Через кілька років після весілля у пари народився первісток Єгор-Деніел. Незабаром у них з’явилася друга дитина – дочка Єлизавета-Вікторія, а ще трохи пізніше – третя, син Максим-Олександр. Усі троє мають американське громадянство, народжені у Сполучених Штатах Америки.

Як виглядають дружина та діти Віталія Кличка
Як виглядають дружина та діти Віталія Кличка

Як виявилося, вже давно Віталій Кличко та його дружина живуть окремо. Він – в Україні, у Києві, а вона у німецькому місті Гамбург, де будує кар’єру співачки. Це стало однією з причин розпаду пари. У новому інтерв’ю мер Києва зізнався, що вони вирішили розлучатися:

Багато років різні інтереси, різне життя. І ми вирішили вже оформити це (розлучення) офіційно. Це бажання обох сторін

, – Заявив Кличко-старший.

Також він стверджує, що між ним та Наталією збереглися теплі поважні стосунки, а з дітьми проблем не виникло, адже вони вже дорослі. Загалом, як сказав Віталій, життя продовжується.

Заради кого Віталій Кличко покинув дружину

На питання про те, чи вільне тепер серце Кличка, він відповів:

Воно зайняте Києвом. Як тебе не любити, Києве мій?

Віталій Кличко розлучається з дружиною після 25 років шлюбу
Віталій Кличко розлучається з дружиною після 25 років шлюбу

Схоже, Віталій Кличко справді не переймається розлученням і продовжує тримати бадьорість духу, що зараз дуже важливо, адже в країні війна і політик потрібен своєму місту, своїм людям.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + 2 =

Translate »