Російський бодібілдер Олександр Шпак підтримав Україну: голосно співав пісню “Ой, у лузі червона калина”

Вибір редакції


Епатажний бодібілдер, якого знають всі користувачі TikTok в черговий раз підтримав Україну. Нещодавно він опублікував відео, де співає “Ой, у лузі червона калина”, він одразу потрапив у рекомендації та отримав купу схвальних коментарів.

Епатажний бодібілдер підтримав Україну та голосно співав патріотичну пісню
Епатажний бодібілдер підтримав Україну та голосно співав патріотичну пісню

Тіло Олександра Шпака все в татуюванні та пірсингу, йому вставили імпланти в груди та сідниці.

Відомо, що в 2021 році російського блогера не пустили до України, він сильно обурився, адже не розумів чому прийнято таке рішення. Він був аполітичним та до Криму не їздив. Проте прикордонники не дозволили йому перебувати на українській землі.

Підписники одразу нагадали бодібілдеру, який він насправді аполітичний та знайшли допис, де він писав “Крим наш!”, підтримуючи таким чином окупацію півострова росією.

Особисте життя блогера

Герой цього матеріалу 6 разів одружувався, але чомусь всі закінчувалися розлученням. Інформації про його колишніх жінок не вдалося знайти, але відомо, що остання дружина Ірина Міщанська, з якою вони разом розкручували свої соціальні мережі, щиро захоплюваася своїм ексчоловіком та розділяла його вподобання. Вона також займалася тренерською діяльністю і таким чином підтримувала його в бодібілдингу.

Відомо, що родина записувала спільні ролики до YouTube, які у свою чергу набирали купу переглядів та ставали дуже популярними.

Весілля Олександра Шпака та його колишньої дружини
Весілля Олександра Шпака та його колишньої дружини

Весілля пара зіграла в 2015 році, а розлучилися в 2021. Відомо, що ініціатором стала дружина і згодом, вона розказала, що потерпала від домашнього аб’юзу.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × five =