Росіяни хочуть вигнати Наташу Корольову з росії через матір, яка підтримала Україну і зганьбила Тарзана

Вибір редакції


З перших днів повномасштабної війни росії проти України мама Наташі Корольової Людмила Поривай, яка проживає в США, виступила на підтримку рідної країни, засудивши російську агресію. Такої ж позиції дотримується її старша дочка, відома у дев’яностих співачка Руся. А ось Наташа, будучи корінною киянкою, відмовчувалась і навіть ніяк не коментувала скандальні висловлювання свого чоловіка Тарзана, який виступив за війну. Пізніше вона разом із ним взяла участь у концерті до 9 травня, вирядившись у вбрання з радянськими мотивами.

Нещодавно на концерті Ірини Білик у Майямі на сцені також з’явилася мама Наташі Корольової, яка українською зізналася, що дуже переживає за Україну та висміяла свого зятя Тарзана.

Росіяни хочуть вигнати Наташу Корольову з Росії через матір, яка підтримала Україну
Росіяни хочуть вигнати Наташу Корольову з росії через матір, яка підтримала Україну

Російська публіка обурена діями Людмили Поривай і вимагає “покарати” її через молодшу дочку – росіяни хочуть довічно вигнати Наташу Корольову з рф, де вона живе і працює вже багато років.

Нагадаємо, у родині Наташі Корольової та Тарзана останніми роками виникало чимало скандалів. У 2020 році Сергій Глушко був викритий у зраді своїй знаменитій дружині. У відповідь танцюрист звинуватив коханку в крадіжці їхніх коштовностей. 2021-го стало відомо, що син пари Архіп пішов стопами матері і одружується з дівчиною тієї ж професії, що й Тарзан.

Наталя Корольова і Тарзан
Росіяни хочуть вигнати Наташу Корольову з росії через матір, яка підтримала Україну

У 2022 тріщину у великій і, як здавалося, дружній родині Корольової дала війна і кардинально різні позиції з цього приводу. Якщо раніше стосункам Людмили Поривай із зятем можна було позаздрити, то зараз усе суттєво ускладнилося і не виключено, що вони більше ніколи не примиряться.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − 10 =

Translate »