росте копією батька-росіянина – Одна Хвилина

Вибір редакції


Старша донька української акторки Ольги Сумської Антоніна Паперна вже багато років живе в росії. Там вона побудувала успішну акторську кар’єру та сім’ю. Антоніна вже більше 7 років перебуває у стосунках з російським актором Володимиром Ягличем. У шлюбі у них народилося двоє дітей: дівчинка (2017 року народження) та хлопчик (2020 року народження).

Як виглядає донька і зять Ольги Сумської
Як виглядає донька і зять Ольги Сумської

Антоніна Паперна та Володимир Яглич ретельно приховують своє сімейне життя. Зіркова пара ще жодного разу не показала фото свого сина публіці. А ось фото 5-річної Єви в Мережі знайти можливо. Паперна та Яглич навіть одного разу брали доньку на світський захід. Також молода сім’я знялась у фотосесії для відомого журналу.

Як виглядає єдина онучка Ольги Сумської
Як виглядає єдина онучка Ольги Сумської

Варто відзначити, що маленька Єва дуже схожа на свого батька і не має майже нічого спільного  у зовнішності зі своєю мамою та зірковою бабусею Ольгою Сумською.

Як виглядає єдина онучка Ольги Сумської
Як виглядає єдина онучка Ольги Сумської

Сумська неодноразово говорила в інтерв’ю про свою онучку. Акторка не приховує, що бачиться з дівчинкою не так часто, як би їй хотілось, адже вона живе в іншій країні. Ольга Сумська завжди з трепетом говорить про онучку і розповідає про безмежну любов до неї.

Варто відзначити, що акторка не бачилась зі своєю онучкою вже мінімум 9 місяців, адже з початку повномасштабної війни в Україні її донька залишилася жити в росії. Більше того, Антоніна Паперна обрала для себе позицію мовчати про війну. Через це отримала купу хейту від українців не лише Антоніна, а й Ольга Сумська. Акторка неодноразово виправдовувалась в інтерв’ю за свою доньку. Сумська запевняє, що Антоніна все бачить та розуміє і ні в якому разі не підтримує війну. Однак дівчина боїться за своїх дітей та кар’єру, адже в росії, де немає свободи слова, антивоєнні заяви караються.  Більше того, Сумська зізнається, що її донька дуже боїться, щоб її чоловіка Володимира Яглича не мобілізували в російську армію і не відправили на війну в Україну.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − four =

Translate »