розбір зовнішності Вікторії Булітко, Яни Глущенко, Марусі Грицук та інших – Одна Хвилина

Вибір редакції


Жіноча краса спроможна на все та може підкорити собі абсолютно всі вершини цього світу. Жінки мають неперевершену силу, яка миттєво захоплює увагу та більше ніколи її не відпускає. Давно відомо, що найкрасивіші дівчата в усьому світі народжуються саме в Україні. Саме тому, коли справа доходить до порівняння зовнішності відомих українських зірок, важко визначитись, хто з них найбільш привабливий. Пропонуємо розібратись у тому, хто з акторок “Дизель Шоу” найкрасивіший, разом.

Вікторія Булітко

Вікторія Булітко має незвичайну зовнішність та тендітну фігуру, яка робить її схожою на принцесу
Вікторія Булітко має незвичайну зовнішність та тендітну фігуру, яка робить її схожою на принцесу

Відома українська акторка, яка здобула свою популярність на сцені “Дизель Шоу” відрізняється незвичною та тендітною зовнішністю. Вікторія Булітко відносно невеликого зросту, а її тонка статура робить її схожою на казкову принцесу. Втім, привабливі риси обличчя знаменитості дозволяють усвідомити, що насправді вона – жива людина.

Якщо у мультфільмах принцес роблять занадто ідеальними, то Вікторія Булітко опанувала мистецтво бути природно привабливою. Можна довго й уважно дивитись на її обличчя, втім знайти недоліків не вдасться. Булітко без сумнівів може поборотись за звання найкрасивішої українки.

Яна Глущенко

Яна Глущенко має не лише симпатичну зовнішність, але й відрізняється цікавою особистістю
Яна Глущенко має не лише симпатичну зовнішність, але й відрізняється цікавою особистістю

Акторка з “Дизель Шоу” запам’яталась багатьом глядачам своєю сценічною роллю “типової білявки”. Яну Глущенко можна з легкістю назвати українською Барбі. Біляве волосся акторки завжди ідеально вкладене, а макіяж підібраний з урахуванням переваг її зовнішності. Тендітний стан та граціозна поведінка додають її образу елегантності. Втім, варто зазначити, що поза сценою артистка далеко не стереотипна білявка.

Маруся Грицук

Завжди усміхнена Маруся Грицук підкорює своїми яскравими очима
Завжди усміхнена Маруся Грицук підкорює своїми яскравими очима

На перший погляд здається, що у Марусі Грицук ідеально все. Кожен наступний погляд на акторку лише це підтверджує! Каштанове волосся гармонійно поєднується з яскравими очима, а щира усмішка прикрашає й без того привабливу зовнішність знаменитості. Варто зазначити, що накручене волосся пасує їй найбільше.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen − 7 =

Translate »