розкішний монумент з натурального каменю – Одна Хвилина

Вибір редакції


Популярна співачка Софія Ротару привертає увагу фанатів не лише своєю творчістю, а й історією особистого життя. Бувши найпопулярнішою співачкою радянських часів, вона могла підкорити будь-якого чоловіка, але всі роки лишалася вірному тільки одному.

Анатолій Євдокименко став справжньою половинкою зірки, а вона проявила лебедину вірність після його втрати. Чоловіка не стало у 2002-му році і знаменитість повністю закрила серце, переживаючи втрату. Більше Софію Михайлівну не цікавили ні прихильники, ні сцена, ні музика. Допоміг вибратися з такого стану єдиний син, якій увібрав у себе найкращі риси батьків.

Софія Ротару показала пам’ятник, який встановила покійному чоловіку

Нині є Ротару показала, який пам’ятник встановила своєму чоловікові. Відомо, що за життя він займався музикою, був керівником ансамблю, мав почесні звання. Саме тому на яскравому граніті видніється його барельєф з трубою. Поруч — ошатна могила, по якій видно, що рідні часто відвідують останній прихисток голови родини. Поховали обранця співачки на найстаршому та найпрестижнішому погості столиці — Байковому кладовищі. Там знайшли вічний спокій багато політиків та артистів.

Софія Ротару показала пам’ятник, який встановила покійному чоловіку

Софія Михайлівна зараз майже не здіймає такої особистої теми. Вона болісно переживала втрату і навіть зараз в Інстаграмі показала, що її серце досі розбито. Навіть 20 років не допомогли полегшити емоційний фон. Анатолій Євдокименко пішов з життя на 61-му році. У нього стався інсульт, який він, на жаль, не пережив. Подейкують, що це вже був третій випадок, коли у чоловіка стався серцевий напад.

Ротару розповіла, якою була матір'ю для свого сина єдиного сина
Софія Ротару показала пам’ятник, який встановила покійному чоловіку

Нагадаємо, що у Ротару є онук та онучка. Молодих наступників зірки назвали на честь легендарної бабусі та дідуся. Відомо, що обидва також займаються творчістю та до війни проживали закордоном.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Таємне життя дітей Заворотнюк та загадкова невістка: Що приховує від чужих очей Моя прекрасна няня


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five + 5 =

Translate »