Розлучена зірка 1+1 Соломія Вітвіцька засвітилася в компанії класного парубка: “Живемо життя” - MusicUkraine

Розлучена зірка 1+1 Соломія Вітвіцька засвітилася в компанії класного парубка: “Живемо життя”

Вибір редакції


Довкола гарної молодички крутиться чимало парубків. Та зазвичай вони значно молодші за Соломію Вітвіцьку. Ще й настирливі мами хлопців чомусь завжди перебувають поруч, тож і пофліртувати до снаги не вдасться. Мабуть, цим кавалерам спочатку слід трішки підрости, злізти з маминих ручок, а вже потім залицятися до телезірки.

Як бачимо, Соломія проводить вільний час у жіночому царстві, де єдиними представниками чоловічої статі є маленькі синочки її подруг. Фото зліва знаменитість підписала:

“В колі прекрасних білявок і класного парубка”.

А уважні шанувальники ведучої підмітили інші деталі:

“Брюнетка в світі білявок”.

“Скільки красунь на одному фото!”

“Не дівчата, а букет квітів”.

На другому фото під час “Родинних зустрічей” присутні й дорослі чоловіки. От тільки біля нашої героїні, на жаль, жоден із них не сидить. Вони опікуються іншими дівчатами в компанії.

Та Вітвіцька не переймається і знову робить ставку на молодь. Зустрівшись зі співачкою Світланою Тарабаровою, сміливо бере на абордаж синочка співачки. Доходить навіть до крайнощів – Соломія цілує хлопчика водночас з його старшою сестричкою.

Тарабарова стала мамою втретє зовсім недавно, але не поспішає показувати наймолодшу донечку широкому загалу. Натомість старші діти позують перед фотокамерами, не ніяковіючи.

Телеведуча пів року приховувала від колег новину про розлучення з Вадимом. Змушена було розповісти про це тільки напередодні Дня Святого Валентина, коли в неї намагалися взяти інтерв’ю на тему кохання. Будемо сподіватися, що шанувальник у знаменитості таки є, але вона, за усталеною звичкою, не розповідає про це в мережі.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × two =