розлучення не буде – Одна Хвилина

Вибір редакції


Чутки про розлучення Потапа та Насті Каменських ширяться по Мережі останні півроку. Все почалося з того, що зіркове подружжя повернулося не разом в Україну після довгого перебування за кордоном через війну. Після повернення на батьківщину зіркове подружжя жодного разу не з’явилися разом на публіці, не опублікували жодного спільного фото і навіть не згадували один про одного в інтерв’ю чи соціальних мережах.

Потап довгий час не повертався до України - через хворобу, що спіткала артиста, він вирішив залишатись у безпеці в Іспанії
Потап і Настя Каменських вперше за півроку з’явилися разом на публіці

Підлила масла у вогонь і нова пісня Каменських, яку вона нещодавно випустила. Дівчина заспівала про розлучення з коханим.

З огляду на вище перераховані причини, прихильники зіркового подружжя запідозрили, що у них щось неладне в сім’ї і, можливо, вони навіть розлучилися.

Втім, нещодавно Потап та Настя Каменських розвіяли всі чутки про розлучення. Подружжя вперше за довгий час разом засвітилися на публіці. Потап і Настя прийшли на різдвяну вечірку до бізнесвумен Христини Хроновської.

Відео з вечірки Христина оприлюднила в своїх Інстаграм-сторіз. Там фоловери і помітили Потапа і Настю Каменських.

На відео зіркове подружжя виконують відому пісню “Червона рута”. Настя ніжно обіймає свого чоловіка за плечі. Подружжя виглядають абсолютно щасливими.

 Потап і Настя Каменських вперше за півроку з'явилися разом на публіці
Потап і Настя Каменських вперше за півроку з’явилися разом на публіці

Нагадаємо, 2022 рік – став роком розлучень. Війна – величезне випробування для стосунків, яке не всі можуть пройти. Саме тому у 2022 році розпалося дуже багато сімей, в тому числі зіркових. Так, в цьому році розлучилися Володимир Дантес і Надя Дорофєєва, Володимир Остапчук і Христина Горняк, сім’я Харчишиних, Тарас Цимбалюк і  Тіна Антоненко, Михайло Заливако та Анна Богдан,  Віталій і Наталія Клички.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − 5 =

Translate »