розповів, що думає про роман дружини з Дзідзьо і чому так довго ховався – Одна Минута

Вибір редакції


Ольга Цибульська – українська телеведуча та співачка завжди вміла зацікавити своїм особистим життям і хейтерів, і шанувальників. Вуаль таємниці, спритно накинута зіркою на своє життя, розбурхувала публіку тільки більше.

Все, що раніше було відомо про особисте життя Цибульського – це те, що вона має загадкового чоловіка, маленьку дитину і можливий роман зі співаком Дзідзьо. Вчора ж співачка нарешті впустила шанувальників у своє серце і показала чоловіка-красеня.

Несподіване одкровення зірки здивувало і підписників, і колег артистки, проте всі були, безперечно, раді. Слідом за визнанням Олі Цибульської були відповіді її чоловіка на найпоширеніші питання. Сергій Грисюк розповів, чим займається, чому так довго приховував свою особистість та як ставиться до чуток про можливу зраду дружини.

Так, Сергій розповів, що займається приватним бізнесом, а тому вважав за непотрібне встрявати в публічну діяльність своєї дружини і розсекречувати свою особистість раніше, ніж належить. За словами бізнесмена, він не хотів витрачати сили на те, щоб ставати відомим та знаменитим чоловіком.

Ольга Цибульська довго приховувала особу чоловіка
Ольга Цибульська довго приховувала особу чоловіка

У моїй діяльності немає потреби [бути публічною людиною – ред.], я не люблю робити щось просто так. Розумію, що все має наслідки, тож мені це було не потрібно. Нині час, коли треба бути відкритим. Якоюсь мірою – це обнулення, починаємо з нуля

, – розповів Сергій Грисюк у відео журналістки Аліни Доротюк.

За словами чоловіка Олі Цибульської, він не має часу на те, щоб бути “медійним”. Він займається сімейним бізнесом (виробництво) і має всі сили вкладати у розвиток підприємства, повинен брати участь у всіх внутрішніх процесах. Сил та часу на публічність не вистачало.

Цибульська та її син Нестор
Цибульська та її син Нестор

Сергій Грисюк прокоментував і чутки про роман дружини зі співаком Дзідзьо. Нагадаємо, що публіка активно приписувала Цибульській та Хомі зв’язок, далекий від робочої. Доходило й до того, що шанувальники Олі вважали, що її син дуже схожий на Дзідзьо.

Чоловік співачки заявив, що він не звертає уваги на чутки – на те вони і вигадки, щоб пропускати їх повз вуха. Чоловік зізнався, що в їхньому місті з Ольгою чутки ходять і про нього.

Вони є і вони завжди будуть. Але ж це чутки. Не треба на них реагувати

, – резюмував Грисюк.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 1 =

Translate »