Руслана Писанка, Саша Заріцька, Наталя Могилевська – Одна Хвилина

Вибір редакції


Руслана Писанка – 2006 рік

Першою ластівкою стала телеведуча. Спочатку з Русланою мав танцювати Влад Яма, але він не зміг підняти зірки, то довелося підшукати когось більш міцного. Вибір пав на танцюриста Миколу Коваленка. Писанка буквально літала по паркету, змушуючи костюмерів якомога тугіше затягувати корсет.

Руслана Писанка з партнером зліва

Подейкують, що зірка закохалася у свого хореографа. Коли він зламав руку, то не підвів Писанку, а все одно вийшов на паркет і станцював, наскільки дозволило його становище. Худі зірки вибували з проєкту, а Писанка з Коваленком протрималися доволі довго. На жаль, Руслани вже немає серед нас. Життя знаменитості вкоротила онкологія.

Олександра Заріцька – 2021 рік

Солістка гурту KAZKA теж наважилася на небезпечний експеримент, ставши у пару з Юрієм Мєшковим. Шанувальники зірки з кожним ефіром зачудовано споглядали, як Саша втрачає сантиметри на талії. До вильоту з проєкту вона вже скинула зо два десятки кілограмів.

На початку проєкту Заріцька була доволі пишною

Але процес схуднення тривав, і нині Заріцька може похвалитися вже -30 кг на терезах. Перед початком шоу “Танці з зірками” співачка розпрощалася з кавалером, тож могла з головою поринути у нові стосунки з хореографом. Та згодом з’ясувалося, що Саша і Юрій – усе таки не пара.

Наталія Могилевська – 2017 рік

Це єдина знаменитість, яка брала участь у двох сезонах “Танців з зірками”. Уперше Наталі з Владом Ямою завадив перемогти Володимир Зеленський з Оленою Шоптенко. Але вдруге перепон для перемоги вже не було. Щоправда, Влад Яма не зміг вийти на паркет разом із зіркою, оскільки сидів у кріслі судді і робив доволі суворі коментарі з приводу виступів колишньої партнерки.

Наталія Могилевська відчула себе на паркеті справжньою товстункою

У сьомому ефірі Могилевська зі своїм партнером Ігорем Кузьменком вбралися у костюми товстунів. Подумали, що циркова тематика допускає подібне перевтілення. Публіка була у справжньому захваті від 150-кілограмової Наталки, а от судді виявилися більш консервативними, і подібний експеримент оцінили дуже низькими балами.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five − four =

Translate »