Руслана таки влаштувала “дикі танці” у Великобританії: артистку не запрошували, але вона досягла свого

Вибір редакції


Цьогоріч міжнародний пісенний конкурс відбувається від імені України, але приймає гостей та учасників Великобританія. Напередодні початку заходу мережу розбурхав гучний скандал – першу українську переможницю Євробачення Руслану Лижичко не запросили виступати в рамках музичного змагання. Пізніше організатори пояснили, що причина полягає в тому, що артистці доручили іншу важливу місію.

Хоча фанати й досі не погоджуються з рішенням команди організаторів залишити Руслану за межами основного виступу, артистка таки знайшла вихід. Нещодавно знаменитість виступила з піснею на офіційному прийомі прем’єр-міністра Великобританії Ріші Сунака. Посадовець влаштував державний захід у Лондоні, куди й вирушила влаштувати “дикі танці” Лижичко.

Ріші Сунака опублікував у Фейсбуці спільну фотографію з українською співачкою Русланою Лижичко
Ріші Сунака опублікував у Фейсбуці спільну фотографію з українською співачкою Русланою Лижичко

Вчора, 10 травня, у столиці Великобританії відбувся офіційний прийом, організований прем’єр-міністром з нагоди початку Євробачення-2023. Однією з основних гостей стала відома українська співачка Руслана Лижичко, яка найімовірніше виконала свою пісню “Дикі танці”, яка далекого 2006 року принесла знаменитості й Україні перемогу на європейському пісенному конкурсі.

Прем’єр Великобританії зазначив, що місто Ліверпуль пишається можливістю приймати Євробачення-2023 від імені України. Ба більше, у своєму коментарі щодо початку пісенного конкурсу Ріші Сунака згадав чинного президента України Володимира Зеленського й назвав його своїм другом. Крім того, прем’єр-міністр відзначив, що сьогодні всі зрозуміли, наскільки потужним є Євробачення та яку здатність об’єднувати воно має.

Руслана Лижичко виступила на прийомі прем'єр-міністра в Лондоні з піснею Дикі танці
Руслана Лижичко виступила на прийомі прем’єр-міністра в Лондоні з піснею Дикі танці

Нагадаємо, що офіційно Євробачення-2023 почалось два дні тому, 9 травня.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 − eighteen =