Сам собі режисер: Діма Коляденко представив авторську відеороботу на сингл «Песня без слов» - MusicUkraine

Сам собі режисер: Діма Коляденко представив авторську відеороботу на сингл «Песня без слов»

Музика

Артист присвятив прем’єру чуттєвого музичного відео “Песня без слов” до Дня всіх закоханих.

Актор, співак, телеведучий … а тепер ще й кліпмейкер! Діма Коляденко дебютував в ролі режисера власного кліпу.

Шоумен представив публіці емоційне відео на сингл «Песня без слов». Артист не зміг довірити іншій людині візуалізацію зворушливою пісні-сповіді.

У лічені дні Коляденко намалював розкадрування майбутнього відео, а також зібрав команду професіоналів, відібрав локації і особисто підготував реквізит. Однак непередбачених ситуацій уникнути не вдалося. Приготована по акторською традицією тарілка з іменами головних дійових осіб спочатку відмовлялася битися об штатив камери, а потім встромилася гострими осколками в руку режисера. Протягом першої години роботи в кадрі артист ховав поранену руку і забруднив кров’ю кілька дизайнерських костюмів. Втім, «поранення» Діма сприйняв, як добрий знак: артисти театру і кіно вірять, що кров на прем’єрі – до великого успіху.

– «Песня без слов» – емоційно дуже непроста композиція, виконуючи яку я завжди плачу на сцені, а глядачі – в залі. Тому, коли я приступив до візуалізації власної історії, найважливішим для мене було створити необхідну атмосферу. Так, що в кліпі буде дуже багато важливих для мене деталей – мій чемодан, саквояж, квітка, парфум … і, звичайно ж, мої найулюбленіші артисти – Ірина Білик і імператорський пекінес Фанні, – розповів Діма Коляденко.

Дебютне відео режисера наскрізь просякнуте символізмом і алегорією, а самі уважні глядачі навіть побачать проекції життя в новому кліпі виконавця. Вперше за 7 років Діма Коляденко та Ірина Білик знову з’являться разом в спільній відеороботі.

– Я багато разів запрошував Іру знятися в моєму кліпі. Але вона ж дуже зайнята артистка, у неї то концерти, то відпочинок в Монако. На цей раз я набрав її без особливої ​​надії, а вона сказала: «Я згодна, якщо в кліпі не буде іншої жінки» (сміється). Звичайно, вона стала хедлайнером мого відео! Іра – моя головна удача в житті. Я дивився на неї під час роботи, переглядав кадри в процесі монтажу і розумів – вона не просто красива, вона – божественна! Мені здається наше відео несе якісь лікувальні нотки і флюїди любові, – зізнався співак.

Нагадаємо, що «Песня без слов» була записана за участю живого оркестру та вже встигла стати прикрасою нової концертної програми артиста, з якої Діма Коляденко об’їздив всю Україну.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine − eight =