“Сама прийняла рішення” – Одна Хвилина - MusicUkraine

“Сама прийняла рішення” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Оскільки Федір одружився з молодою актрисою Пауліною Андрєєвою, дівчину стали називати розлучницею міцної сім’ї. Ніхто з подружжя не поспішав давати коментарі з приводу розлучення, тож кожен міг висувати власні версії. Переважна більшість схилялася, що дружину покинув саме чоловік, а не навпаки.

Федір Бондарчук із першою дружиною Світланою

Та розмова Світлани Бондарчук із Тетяною Булановою розставила всі крапки над “і”. Розлучена жінка поскаржилася, що перші пів року після розставання з Федором не могла на вулицю й носа поткнути. Повсюди на неї чатували журналісти, сподіваючись, якщо не поставити кілька запитань, то хоча б зняти самотню жінку в розпачі. Тож доводилося ховатися від папараці, натягуючи на голову капюшон.

Бондарчук зізналася, що ніхто нікого не кидав у цій ситуації. Вона сама вирішила розлучитися з чоловіком. Нині жінка вийшла заміж за Сергія Харченка.

Хто така Пауліна Андрєєва

Чутки про роман Каті (справжнє ім’я дівчини) з відомим режисером розповсюдилися у 2015 році. Дівчина родом із Санкт-Петербурга. Спочатку мріяла стати журналісткою, та згодом поїхала до Москви вчитися на актрису. І тут її життя кардинально змінилося. Федір Сергійович помітив юнку у спектаклі й запросив до себе в програму “Кіно в деталях”. Так вони й знайшли одне одного, попри різницю у віці у 21 рік.

Федір Бондарчук із другою дружиною Пауліною

Спочатку роман був таємним, а коли правда спливла на “Кінотаврі” в Сочі, всі були надзвичайно шоковані. За маму вступився навіть син, пригрозивши батьку заборонити зустрічатися з онуками, якщо не одумається.

Та за 3 роки Федір усе ж розлучився з дружиною і зробив пропозицію молодій колезі. Весілля грали в рідному місті нареченої. Привітати молодят зібралося зо дві сотні гостей. У 2021 році Пауліна подарувала підстаркуватому чоловіку сина Ваню.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + 18 =