“Самотні планети що загубилися” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська співачка Світлана Лобода вміє вражати стильними образами та незвичайними модними комбінаціями. Хоча всі звикли бачити зірку в сміливих та іноді занадто коротких нарядах, іноді співачка доводить, що природна краса виглядає шикарно в будь-якому одязі.

Нещодавно на особистій сторінці знаменитості в соціальній мережі Інстаграм з’явились кадри, які були зроблені в місцевості, що дуже нагадує невеличку пустелю. Принаймні дрібний пісок красивого золотого кольору наштовхує саме на такі думки.

Відома співачка Лобода показала кадри в стильній сукні
Відома співачка Лобода показала кадри в стильній сукні

Лобода в пустелі

В особистому блозі Світлана Лобода опублікувала фотографію, на якій зображена у вишуканій та одночасно стриманій сріблястій сукні. Довгий наряд по-прекрасному незвичайно виглядав у золотій спекотній пустелі, а “холодний” відтінок ніби вибивався з загальної бронзової картини. Втім, вибір саме такої сукні лише придав Лободі загадковості.

Зачіска знаменитості не відрізнялась від звичного варіанту, який носить Лобода. Схоже, що співачка не належить до тієї категорії зірок, які полюбляють експерименти зі своїм волоссям. Пасма знаменитості стабільно світлого кольору та вкладені легкими хвилями. Довжина зачіски нагадує трендове цьогоріч боб-каре.

Свій образ відома українська співачка вирішила не доповнювати ніякими аксесуарами. Загалом, це не лише стилістично вірне, а й життєво розумне рішення. На палючому сонці будь-які прикраси б сильно нагрівались та могли б навіть залишити опіки на шкірі Лободи.

Світлана Лобода показала фотографію з пустелі
Світлана Лобода показала фотографію з пустелі

В описі до нової публікації знаменитість залишила загадковий та навіть філософський підпис.

Згадай, як лежали щасливі та прощені, та як хотілося падати глибоко. Ми як самотні планети у просторі, що загубилися

– зазначила Лобода.

У коментарях до нового допису відомої української співачки шанувальники зізнались, як сильно чекають на новий альбом і засипали артистку компліментами:

  • “Так хочеться загубитися щасливими у просторі… сумую за цими відчуттями… дякую за пісні, особливо рідною”;
  • “Дуже чекаємо нову пісню”;
  • “Неймовірна жінка”;
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve − twelve =

Translate »