сценічні пари, які не стали парами в житті – Одна Хвилина

Вибір редакції


Чимало українських зірок здебільшого відомі своїм шанувальникам не лише як “сольні” артисти. Так, наприклад, багато глядачів полюбляють спостерігати за майстерністю акторів у дуеті. Ми поговоримо про тих, хто на сцені часто грає закоханих, проте в реальному житті не мають нічого, крім міцної дружби.

Олена Кравець і Володимир Зеленський

Зіркова “парочка” здобула широку популярність завдяки акторській і гумористичній діяльності в рамках проєкту “Квартал 95”. Знаменитості часто грали подружні пари, що навіть свого часу створило стереотип, що й у реальному житті вони також разом. Насправді поза сценою між Оленою Кравець і Володимиром Зеленським немає нічого, крім міцної дружби.

Кравець і Зеленський часто грали подружні пари
Кравець і Зеленський часто грали подружні пари

Поза сценою зірки виховують власних дітей зі своїми другими половинками

В реальному житті і Кравець, і Зеленський мають родини
В реальному житті і Кравець, і Зеленський мають родини

Вікторія Булітко та Євген Сморигін

Не менш відома екранна пара познайомилась на гумористичному проєкті “Дизель Шоу”. Знаменитості дуже швидко знайшли спільну мову не лише як друзі, а й як професійні актори. І Сморигін, і Булітко раніше зізнавались – вони ніколи в житті не знайдуть сценічного партнера, з яким працювати було б комфортніше.

Булітко та Сморигін грають роль закоханих
Булітко та Сморигін грають роль закоханих

Своє особисте життя поза сценою Вікторія Булітко ретельно приховує, хоча одного разу зізналась фанатам, що вона не самотня. Євген Сморигін разом зі своєю дружиною виховує трьох дітей.

Євген Сморигін зі своєю дружиною
Євген Сморигін зі своєю дружиною

Тіна Кароль і Дан Балан

Історія кохання Тіни Кароль і Дана Балана – загадкова та огорнута таємницями. Наразі важко сказати напевно, чи грали вони на камеру, чи дійсно щось відчували одне до одного. Шанувальники довго спостерігали за їхнім фліртом та закоханими поглядами на шоу “Голос країни”, що врешті призвело до чуток про ймовірний роман. До слова, Тіна Кароль спростувала всі чутки.

Тіна Кароль і Дан Балан на шоу Голос країни
Тіна Кароль і Дан Балан на шоу Голос країни

Раніше і Балан, і Кароль були в шлюбі зі своїми коханими. Чоловік Тіни Кароль Євген Огір помер від онкології, а Дан Балан розлучився зі своєю дружиною. В обох залишились діти.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − 4 =

Translate »