Сердючка з мамою в Латвії: Андрій Данилко показав фотографії з поїздки на музичний фестиваль Лайми Вайкуле - MusicUkraine

Сердючка з мамою в Латвії: Андрій Данилко показав фотографії з поїздки на музичний фестиваль Лайми Вайкуле

Вибір редакції


Ще наприкінці липня відома латвійська співачка організувала власний благодійний концерт Laima Rendezvous, кошти з якого будуть направлені в благодійні фонди України.

Участь брали відомі співаки, друзі Лайми Вайкуле, та популярні виконавці нашої країни. Серед запрошених українських зірок була і Вєрка Сердючка.

Кумедні моменти відпочинку Андрія Данилка в Юрмалі

Уже після повернення в рідний Київ, Андрій Данилко вирішив поділитись враженнями від Юрмали.

Андрій Данилко розповів про відпочинок в Юрмалі
Андрій Данилко розповів про відпочинок в Юрмалі

На своїй сторінці в інстаграмі він виклав фотографії, де він позує та кепкує зі своєю подругою Інною Білоконь. Саме вона, ось уже протягом багатьох років, вдало перевтілюється в маму Вєрки Сердючки.

Андрій Данилко відвідав Латвію
Андрій Данилко відвідав Латвію

Андрій Данилко в своєму репертуарі та не зраджує улюбленому чорному кольору. Він одягнений в спортивну кофту та темні джинси. Незмінним аксесуаром зірки, протягом вже багатьох років, являється чорна кепка, в якій співак на кожному фото.

Андрій Данилко відвідав Латвію
Андрій Данилко відвідав Латвію

На прогулянці по Юрмалі Інна Білокінь, подруга Данилка, також була одягнена в комбінезон чорного кольору та вільного крою.

Андрій Данилко відвідав Латвію
Андрій Данилко відвідав Латвію

На кадрах з Латвії також засвітився і учасник бенду Данилка – Олег Дубина. Вони разом позували в концертному залі “Дзінтарі”, де власне і пройшов концерт Лайми Вайкуле.

Потрібно зазначити, що уже 16 серпня Вєрка Сердючка проведе великий сольний концерт в Ризі. Білетів на цей славетний виступ уже неможливо купити. Як показав концерт Лайми – Андрія Данилка, в образі Вєрки в Латвії, просто обожнюють.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − one =