Сергій Притула прокоментував своє ймовірне повернення на українське телебачення – Одна Хвилина

Вибір редакції


Сергій Притула відомий в Україні діяльністю в різних, абсолютно паралельних, сферах. За роки своєї активної професійної діяльності, шоумен намагався стати мером Києва, був причетний до державної діяльності. Проте, найбільше українцям запам’ятався в образі всемогутнього волонтера.

Від початку повномасштабної війни в Україні знаменитість займається збором коштів для потреб української армії. Сергій Притула закриває збори за ліченні години, саме тому зізнається, що нині йому не до телебачення. Втім, в інтерв’ю для YouTube-каналу “Розмова” знаменитість зізнався: все можливо.

У новому інтерв'ю для YouTube-каналу Сергій Притула відверто відповів на багато цікавих запитань про своє життя та діяльність
У новому інтерв’ю для YouTube-каналу Сергій Притула відверто відповів на багато цікавих запитань про своє життя та діяльність

Сергій Притула про повернення на українське телебачення

Відомий український гуморист, актор і телеведучий пов’язав своє життя з медійною сферою. Більше двадцяти років Сергій Притула є ледве не обличчям українського телебачення, а тому, зізнається знаменитість, він ще не готовий остаточно “поставити хрест” на такій важливій частині свого життя.

Сергій Притула зазначає, що від початку повномасштабного вторгнення в Україну всередині нього змінилось багато, він знайшов чимало нових сенсів та буквально переосмислив усе життя – як і мільйони українців. Саме тому, зізнається артист, йому важко нині говорити про майбутнє повернення на телебачення.

Сергій Притула зазначив, що він не готовий назавжди завершити зі своєю медійною діяльністю, втім від деяких речей відмовиться
Сергій Притула зазначив, що він не готовий назавжди завершити зі своєю медійною діяльністю, втім від деяких речей відмовиться

Проте, за словами Сергія Притули, він точно знає одне: тепер він майже не бачить себе в розважальній сфері телебачення.

Треба мати внутрішню гармонію, щоб вийти після війни, зробити вигляд, ніби нічого не трапилося, і сказати: “Ну що, а тепер давайте знову веселитися”

– прокоментував знаменитість.

Крім того, Сергій Притула додав, що він обов’язково подумає про ймовірне повернення до царини розважальних телепроєктів, але тільки після перемоги України. Так, знаменитість зазначив, що він серйозно підійде до прийняття рішення й обов’язково повідомить своїм шанувальникам про те, що врешті-решт вирішив.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 − eight =

Translate »