Сергій Притула зізнався, як грішив у молодості – за які вчинки йому досі соромно? – Одна Хвилина

Вибір редакції


Одного разу відомий український телеведучий та шоумен Сергій Притула погодився взяти участь в інтерв’ю для журналістки ICTV. Знаменитість відповів на чимало цікавих запитань та публічно зізнався у вчинках, за які йому досі соромно.

Сергій Притула про вчинки, за які йому досі соромно

У відповідь на запитання журналістки, чи доводилось Сергієві Притулі виносити речі з магазинів, за які він не заплатив, артист відповів ствердно. За зізнанням ведучого, тоді йому було 18 років, а історія відбулась в Лондоні.

Я приїхав з Тернополя, де у мене на радіостанції “Радіо Тернопіль” зарплата була 25 доларів на місяць. Я побачив альбом, про який я давно мріяв – Nirvana “Unplugged in New York”. Він коштував 27 фунтів, це близько 40 доларів. Мені було 18, я згрішив…

– зізнався Притула.

Телеведучий розповів про те, де “крутиться” більше грошей

У свій час Сергій Притула навчився вдало поєднувати політичну та творчу діяльності. У телеведучого є досвід у політиці, а тому журналістка вирішила поцікавитись, де ж насправді “крутиться” більше грошей – в політиці чи в шоубізнесі.

Сергій Притула зазначив, що найбільші суми присутні однозначно в політиці.

Сергій Притула відповів на цікаві запитання
Сергій Притула відповів на цікаві запитання

Знаменитість зізнався, чи була в нього “зіркова хвороба”

До переліку цікавих запитань від інтерв’юерки увійшло питання про так звану “зіркову хворобу”, а саме – чи була вона у відомого політичного та громадського діяча. Сергій Притула зізнався, що дійсно “перехворів” на цей недуг, втім це сталось в юності.

Мабуть, мені пощастило пережити цю історію ще в період своєї тернопільської каденції

– зазначив Сергій Притула.

Притула зізнався, що йому подобається в українському шоубізнесі, а чого не терпить

Журналістка телеканалу вирішила запитати в Сергія Притули про його ставлення до українського шоубізнесу. Так, ведуча спитала, що знаменитому шоумену подобається, а чого він не може терпіти. Сергій Притула зізнався, що найбільше за все йому не подобається нещирість, яка присутня в українському шоубізнесі.

Натомість за зізнанням артиста та нині волонтера, він полюбляє сферу, в якій довгий час працює, за постійний розвиток. На думку артиста, український шоубізнес ніколи не стоїть на місці, а його представники постійно прагнуть підкорювати нові вершини та удосконалювати свої професійні навички.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Таємне життя дітей Заворотнюк та загадкова невістка: Що приховує від чужих очей Моя прекрасна няня


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + seventeen =

Translate »