Сергій Сосєдов потрапив у черговий скандал: «За мною психлікарня плаче»

Шоу-бізнес
Скандальний суддя шоу «Х-Фактор» Сергій Сосєдов часто критикує зірок естради. На цей раз він висловився про музичні дані Інни Маліковій.

Інна Малікова – дочка Юрія Малікова, засновника радянських “Самоцвітів ” і сестра артиста Дмитра Малікова. У 2019 співачка отримала звання “Заслуженої артистки РФ “. Мабуть, безкомпромісний музичний критик Сергій Сосєдов ніяк не може змиритися з цією новиною.

Інна Малікова з отцем Юрієм
Інна Малікова з отцем Юрієм

«Нормальні люди Маликову слухати не будуть»

Сосєдов висловив свою думку про Інну, і назвав її «безголосої пустушкою». Музичний критик додав, що ніколи не вважав Інну Малікову хорошою співачкою, і впевнений, що без своїх зіркових родичів вона нічого не коштує.
Звичайно ж, подібні висловлювання не сподобалися сім’ї Малікових. Батько заступився за Інну, нагадавши, що співачка вже 15 років є головою групи “Нові Самоцвіти “. Однак Сосєдов і тут знайшов, що відповісти.
«Я повинен зійти сума, або захворіти, щоб слухати ” Нові Самоцвіти “. Якщо я почну слухати Інну Маликову – по мені плаче психлікарня. Слава Богу, до цього ще не дійшло », – заперечив Сосєдов.
Сергій Сосєдов часто встряє в подібні скандали. Наприклад, в 2010 році шоумен розкритикував саму Примадонну Аллу Пугачову. Соседову не сподобався вокал і репертуар Алли Борисівни. Цікаво, що після цього випадку критик сильно захворів. Сергій навіть зробив припущення, що Примадонна навела на нього порчу.

1Минута

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар