Сергій Сосєдов розповів, чому насправді в Європі скасували всі концерти Ані Лорак – Одна Хвилина

Вибір редакції


Скандальний російський музичний критик Сергій Сосєдов одного часу був дуже популярний серед українців. Аудиторія дізналась про нього, коли той був суддею на телепроєкті “Х-Фактор”. Хоча раніше Сергій Сосєдов багатьом імпонував своєю нестандартною поведінкою, тепер артист загубив минулу славу серед українців. Зараз Сосєдов мешкає в росії та підтримує її війну проти України.

Сергій Сосєдов критично висловився про творчість та особистість Ані Лорак

У коментарі для російських засобів масової інформації Сергій Сосєдов висловився про професійну діяльність своєї колеги Ані Лорак. Так, за словами артиста, її європейський тур було скасовано далеко не через політичну діяльність, тривале мовчання чи втрату минулої популярності.

Скандальний російський музичний критик Сергій Сосєдов прокоментував концертну діяльність Ані Лорак за кордоном
Скандальний російський музичний критик Сергій Сосєдов прокоментував концертну діяльність Ані Лорак за кордоном

Сергій Сосєдов зізнався, що насправді причина доволі проста. Ані Лорак не користується популярністю за кордоном, а тому концерти вирішили скасувати через те, що не набралось ні одного повного або ж напівповного залу. Більш того, Сергій Сосєдов вирішив зробити експертну заяву – буцімто в європейців просто не вистачає грошей на те, аби купити квиток на концерт російської “зірки”.

Справа в обставинах. В Європі живуть дуже бідно, навіть гірше ніж у нас. Ті, хто живуть в Іспанії чи у Франції кажуть мені, що все стрімко дорожчає. На які гроші відвідуватимуть концерти?

– прокоментував скандальний критик.

Крім того, заявив Сергій Сосєдов, німці та жителі інших європейських країн навряд чи цікавляться творчістю та особистістю Ані Лорак. Він заявив, що її концерти теоретично може відвідувати діаспора. Втім, зазначив Сосєдов, російська співачка не потребує додаткових концертів, адже за свою кар’єру заробила достатню кількість грошей, аби зустріти безбідну старість.

Вона взагалі може не співати більше, – зазначив Сергій Сосєдов, – вона собі дуже добре заробила, може живе на відсотки від того, що має. В росію їй не можна ні в якому разі повертатись, вона в розстрільних списках тут

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Таємне життя дітей Заворотнюк та загадкова невістка: Що приховує від чужих очей Моя прекрасна няня


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen + 15 =

Translate »