Серіал з Ольгою Фреймут «Готель Елеон» заборонили транслювати в Україні

Кіно

Як повідомлялося раніше musicukraine.net, українська телеведуча Ольга Фреймут зняласу в одній із серій російського серіалу «Готель Елеон».

На даний час Держкіно заборонило показ в Україні цього серіалу. Нагадуємо, що стрічка є продуктом спільного виробництва російської студії «Yellow, Black and White» та українського продакшена «Sister’s Production». Серіал знятий на замовлення «1 + 1 media».

«Державне агентство України з питань кіно відмовило в державній реєстрації і видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування телесеріалу «Готель Елеон», – зазначено в повідомленні Держкіно.

У прес-службі відомства повідомили, що серіалу відмовили в ліцензії відповідно до Закону «Про кінематографію». У ньому сказано, що заборона стосується всіх фільмів і серіалів, знятих або вперше оприлюднених після 1 січня 2014 року.

У російській версії серіалу Фреймут розмовляє російською мовою. Але це не її голос. Телеведучу переозвучувала актриса дубляжу Олена Соловйова для показу на СТС, а в оригінальній зйомці Ольга розмовляє українською мовою.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × five =

Translate »