Сестра покійної Жанни Фріске показала обличчя доньки крупним планом: чотиримісячна Луна – копія співачки

Вибір редакції


8 квітня сестра Жанни Фріске Наталія вперше стала мамою. У жінки народилася дівчинка, яку вона назвала Луною і якій дала своє прізвище, оскільки з батьком дитини розійшлася, перебуваючи на третьому місяці вагітності. Під час спілкування зі своїми підписниками в Інстаграм-блозі Наталя натякнула, що розставання було болючим. Вони разом не живуть і навіть не спілкуються:

Зробила велику помилку, що дозволила зустріти нас із пологового будинку

, – зізналася сестра Фріске.

Сестра покійної Жанни Фріске показала обличчя дочки крупним планом Сестра покійної Жанни Фріске показала обличчя дочки крупним планом

Статус матері-одиначки Наталію не бентежить, а підтримку вона отримує від рідних та близьких друзів. Поява дочки на світ стала для неї найщасливішою подією у житті, оскільки вона давно мріяла стати мамою, але перенесла не один викидень. Виявилося, молодша сестра Жанни Фріске завагітніла раніше за співачку, але вагітність була завмерла, як і наступні кілька спроб.

Втілити заповітну мрію Наталі допомогла дорога процедура ЕКЗ і вона в такий же спосіб планує в майбутньому народити Луні брата чи сестру, для цього вона має заморожені яйцеклітини.

Сестра покійної Жанни Фріске показала обличчя дочки крупним планом Сестра покійної Жанни Фріске показала обличчя дочки крупним планом

Приховувати цей факт зі свого життя від публіки жінка не стала для того, щоб показати іншим приклад, як можна боротися за свою мрію та не опускати руки попри все.

Нагадаємо, Жанна Фріске померла у 2015 році від раку головного мозку. Діагноз їй поставили за кілька місяців після пологів. З 2013 року співачка перестала з’являтися на публіці та виставляти нові фото у соціальні мережі. Лише у 2014 році родина Фріске офіційно підтвердила, що зірка бореться за життя.

15 червня 2015 року Жанна Фріске пішла з життя після трьох місяців у комі у своєму будинку в Підмосков’ї.



Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fourteen − five =

Translate »