Сестри з дуету Anna Maria втратили рідну людину: 60-річна кримська мама дівчат займала високу посаду - MusicUkraine

Сестри з дуету Anna Maria втратили рідну людину: 60-річна кримська мама дівчат займала високу посаду

Вибір редакції


Мама сестричок з дуету Anna Maria пішла з життя у віці 60 років. Лариса Опанасюк радо зустріла 2014 року нову владу і навіть обійняла крісло віцепрем’єр-міністерки Криму. За української влади жінка посідала посаду уповноваженої з прав людини у Криму.

Не стало Лариси Опанасюк у лікарні ім. Семашка в Сімферополі. Похорони чиновниці призначили на 7 жовтня. Чи проведуть в останню путь сестрички свою найріднішу людину, поки незрозуміло.

Лариса Опанасюк працювала на окупаційну адміністрацію в Криму

Відомо, що матуся Ганни та Марії за окупації півострова не бідувала й накопичила чимало статків. Жінку у травні 2014 року навіть нагородили медаллю “За повернення Криму”. Тато близнючок-співачок також підтримав росіян і перебував весь цей час у Сімферополі, працюючи суддею.

Натомість в Україні родина Опанасюків отримала кримінальне провадження й звинувачення у державній зраді. Ім’я небіжчиці засвітилося в базі “Миротворця”. Через таку позицію батьків постраждали їхні доньки.

Скандал на “Євробаченні”

Слід нагадати, що у 2019 році дует Anna Maria брав участь у національному відборі на “Євробачення” в Україні. Пісня близнючок повністю відповідала критеріям конкурсу, вокал теж задовольнив прискіпливе журі.

Учасниці дуету Anna Maria в 2019 році не змогли відповісти на питання, чий Крим

От тільки ведучий Сергій Притула поцікавився в дівчат, чий Крим, і вони не змогли відповісти чітко й правильно. Почали виляти, що це їхня батьківщина, що там нині кордон, що Україна втратила півострів.

Коли спливла правда про високу посаду матері та батька-суддю, який тоді вже перебував на пенсії, а також усі дізналися про чималі статки родини, сестрички почали виправдовуватися, що батьки зробили свій вибір, а вони свій. Урешті всі пересварилися з усіма.

Перемогу тоді здобула ще одна голубиня миру Maruv, яка вільно їздила на концерти до росії, хоча вже 5 років як тривала війна на Донбасі. Підписувати контракт співачка навідріз відмовилася. Тож було вирішено відмовитися від участі в конкурсі взагалі.

Схоже, нині сестри-співачки переглянули свої погляди та вже точно знають, кому належить Крим, і хто є окупантом.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve − 7 =