Щасливий Максим Галкін поруч зі своїми дітьми показав, чи схожі вони на Аллу Пугачову: куди поділи маму?

Вибір редакції


Гуморист Максим Галкін поділився ніжним фото зі своїми дітьми. На східцях свого дому артист обіймає нащадків, а також залишив геолокацію – Ізраїль, Тель-Авів. На жаль, Примадонни на знімку ми не побачили.

Нагадаємо, що зірковій парі довелося покинути росію та переїхати до іншої країни через свою позицію, яка суперечить владі, яка зараз в кремлі.

Артист публічно говорить про повномасштабне вторгнення та був одним із перших, хто засудив ці дії. Українці подякували коміку і були вдячні, що він транслює правду, натомість росіяни звинуватили його в зраді.

Максим Галкін під час свого виступу
Максим Галкін під час свого виступу

Почали переходити на особисте та “пригадувати” Максиму, що його кар’єра побудована завдяки стосункам з легендарною співачкою Аллою Пугачовою. Проте щирість почуттів та всіх намірів перевірена роками, адже сімейне подружжя офіційно разом з 2011 року. Ходили чутки, що в їх сім’ї панувала криза і має бути розлучення, проте це так і залишилось чутками. Спостерігаючи за ними, в соціальній мережі, можна зробити висновок, що зірки щасливі в шлюбі та розлучатися не планують.

Сімейне подружжя: Максим Галкін та Алла Пугачова
Сімейне подружжя: Максим Галкін та Алла Пугачова

Вони виховують двох дітей: двійнята Гаррі та Ліза. Їх виношувала сурогатна мати. Цього року їм виповнюється вже 10 років. Батьки активно займаються вихованням та навчанням дітей, вони навчаються в елітній гімназії та вивчають три мови: англійську, французьку та іврит. Більше часу з ними проводить Алла Борисівна, адже в її чоловіка тяжкий графік роботи. Примадонна вчить харизматичного Гаррі ораторській майстерності, а з Лізою займається вокалом та вчить грати на фортепіано.

Як виглядають діти Пугачової і Галкіна
Як виглядають діти Пугачової і Галкіна

Завдяки опублікованим фото та відео, можна зрозуміти, що діти з віком все більше стають схожими на своїх батьків. Дівчинка забрала найкраще від мами, а хлопчик – копія свого зіркового татуся.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + 7 =