ще пошкодує – Одна Минута

Вибір редакції


Дочка Олі Полякової Маша з дитинства займалася музикою та акторською майстерністю. 17-річна Марія вже встигла знятися у серіалі та також створила власну групу, в якій є солісткою. Тому, коли перед нею постало питання, куди вступати після закінчення школи, дочка Полякової ні на мить не сумнівалася у виборі професії. Дівчина вирішила, що хоче навчатися музики у престижному закордонному університеті.

Маша і Оля Полякові
17-річна донька Полякової відмовилася від престижної освіти за кордоном

Спочатку Маша Полякова планувала вступити до відомого музичного коледжу Берклі у Бостоні. Однак після початку повномасштабної війни в Україні сім’я Полякових зрозуміла, що не має можливості оплачувати навчання у цьому коледжі, яке коштує понад 40 тисяч доларів на рік. Було прийнято рішення вступати до іншого навчального закладу у Великій Британії, який не такий дорогий.

У липні цього року Маша Полякова похвалилася своїм підписникам в Інстаграм, що їй вдалося вступити до лондонського університету BMus, де вона навчатиметься музики. Дівчина не приховувала, що для неї це дуже важливо, і вона мріє про початок навчального року.

Проте, схоже, дівчина вирішила змінити свої плани. Нещодавно Маша Полякова зняла відео під час поїздки в автомобілі, де повідомила, що відмовляється від навчання за кордоном заради хлопця.

Я відмовилася від навчання за кордоном заради хлопця

, – повідомила дочка Полякової.

Ролик дівчина опублікувала на сторінці TikTok.

17-річна донька Полякової відмовилася від престижної освіти за кордоном
17-річна донька Полякової відмовилася від престижної освіти за кордоном

Користувачі Мережі одразу почали коментувати відео дочки Полякової. Багато хто вважає, що дівчина ще пошкодує про своє рішення, а деякі сподіваються, що це просто жарт.

Нагадаємо, Маша Полякова вже більше року зустрічається із хлопцем на ім’я Денис. Незважаючи на свій юний вік, дівчина не соромиться демонструвати свої недитячі стосунки з молодою людиною в Мережі.

Як виглядає хлопець Маші Полякової

Так, в Інстаграм-блозі 17-річної Марії можна знайти фото та відео, де вона цілується зі своїм хлопцем та поводиться не зовсім пристойно.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven + eleven =

Translate »