Що насправді відбувається в стосунках між Костянтином Меладзе і Вірою Брежнєвою: все про союз творчої пари

Вибір редакції


Роман між Вірою Брежнєвою та Костянтином Меладзе за чутками почався в 2007 році, коли співачка покинула групу “Віа Гра” та почала сольну кар’єру, а продюсер взяв її під своє крило. Обидва тоді були не вільні. Костянтин був одружений на Яні Сумм, а Віра Брежнєва була заміжня за бізнесменом Михайлом Кіперманом. Але незважаючи на сімейні зобов’язання, вони не змогли противитися почуттям, що спалахнули.

Скільки заробили Брежнєва і Меладзе за зустрічі жіночого тріо із заможними чоловіками
Що насправді відбувається в стосунках між Костянтином Меладзе і Вірою Брежнєвою

Декілька років парі вдавалося приховувати свій роман. Але в 2013 році правда все-таки випливла назовні. Яна Сумм попросила у чоловіка розлучення, а вже через два роки він одружився на Вірі Брежнєвій. Весілля відбулося в Італії, на узбережжі Тоскани.

Костянтин Меладзе показав чарівну крихітку-копію Брежнєвої і натякнув на радість в родині
Що насправді відбувається в стосунках між Костянтином Меладзе і Вірою Брежнєвою

Зірковий шлюб називали щасливим. Але іноді все-таки з’являлися чутки про розрив пари. Один із них був пов’язаний з ім’ям нової солістки нового колективу “Віа Гра” Еріки Герцег. Як і колись Віра Брежнєва, Еріка заперечувала свій зв’язок із Костянтином Меладзе. Начебто питання було закрито.

Весною минулого року життя подружжя кардинально змінилося, їм стало не до інтрижок на стороні. Брежнєва і Меладзе виїхали з росії та остаточно переїхали в Італію. Відомо, що пара володіє розкішною віллою неподалік озера Гарда біля підніжжя Альпійських гір. Вартість такої вілли приблизно площею 300 кв.м може досягати 800 тисяч євро.

Де живе Віра Брежнєва?
Що насправді відбувається в стосунках між Костянтином Меладзе і Вірою Брежнєвою

Літом 2022 року в медійний простір знову почали просочуватися повідомлення про розлучення пари. Зараз плітки про розрив спалахнули з новою силою. Останнім часом Віра Брежнєва нерідко залишає у соцмережах сумні пости. До того ж подружжя почало публікувати фотографії без обручок, а про спільні знімки практично не йдеться і мови.

Причиною розбіжностей між Костянтином і Вірою могла стати різна громадянська позиція.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 + fifteen =