що не вдалося приховати зірковій парочці про їхні стосунки – Одна Минута

Вибір редакції


Питання, що хвилюють шанувальників творчості Винника, залишається без однозначної відповіді досі. Скільки разів журналісти та вірні фанати намагалися дізнатися, що ж твориться в душі у співака, чи правда, що він одружений зі своєю бек-вокалісткою Таюне, чи є у них діти, де і як вони живуть. Спробуємо розібратися в цій загадковій історії, адже співак чітко обмежив своє особисте життя від настирливих очей.

Фанати вірять, що Олег Винник одружений з Таїсією Сватко (Таюне) ще з часів навчання в училищі в Каневі, коли їм було по 18 та 19 років. Справді, вони обоє родом із Черкаської області, знають один одного зі школи, разом навчалися в училищі культури у Каневі. Жили в одному гуртожитку, але приховували, що мають стосунки. Потім Олег Винник розпочав свою кар’єру співака, а Таюне почала співати з ним на сцені бек-вокалом. Пройшло з того часу багато років, але відкритися перед глядачами співак так і не наважився. Швидше за все, щоб не відлякати шанувальниць, що з’явилися.

Олег Винник та Таюні одружені?
Олег Винник та Таюне одружені?

Також є інформація, що пара Таюне та Олег Винник виховують у Німеччині сина Юліана, якому вже 18 років. Винник дружиною (чи не дружиною?) справді живуть у Німеччині вже багато років. Син Юліан серйозно займається плаванням і навіть отримує перші місця в цьому виді спорту. Загалом, лише завдяки цьому журналісти дістали фото сина співака, Юліана, у басейні під час тренування. Фото взято із сайту спортивного клубу.

Зірка не коментує ці припущення. Лише зрідка трапляються емоційні монологи співака на цю тему у відповідь на провокаційні питання журналістів:

Яка різниця? Що це дасть, ви дізнаєтесь, що в мене відбувається, і що? …

Співак просить не лізти до нього в особистий простір, бо вважає, що це знання нічого не дасть і не змінить. Як би там не було, Олег Винник з недавніх пір став виявляти більше уваги своїй Таюне на загальний огляд: ненароком торкнеться, обійме за талію, поправить волосся. А шанувальники тільки радіють такому прояву ніжності.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − eight =

Translate »