що поклали під ялинку своїм нащадкам Осадча, Бужинська, Педан

Вибір редакції


Катерина Бужинська

Співачка влаштувала святковий фотосет з меншими дітьми. Позували на тлі гарно вбраної ялинки. Мама, син і донька наділи вишиванки в однаковому стилі – темно-синій фон і біла вишивка. А малеча ще й тримала подарункові коробочки в руках.

Катерина Бужинська вручила дітям-близнятам новорічні подарунки

Зірка побажала українцям сміятися, щоб не довелося плакати. Гумор допоможе пережити стрес й зберегти себе і нащадків на майбуття. Це буде гарним порятунком від відчаю.

Бужинська підсумувала:

“Не опускаємо руки, тримаємося! Українці – найкраща нація у світі!”

Пост в Інстаграмі зібрав чимало позитивних відгуків. Найбільш уважні підписники дійшли висновку, що донечка схожа на маму, а синочок – на татка.

Олександр Педан

На думку ведучого, не треба віддавати дитинство наших дітей на наругу ворогу. Тому слід і ялинку ставити, і подаруночки малечі робити. Пишних святкувань, можливо, й не доцільно влаштовувати, але посидіти за святковим столом з рідними Олександр вважає нагальною необхідністю.

Олександр Педан купував подарунки на Новий рік строго під замовлення

Навіть якщо немає світла – нічого страшного, виручать свічки. До підбору презентів Педан ставиться раціонально. Кожен записує, що йому потрібно на цей час, тож гроші на зайві речі не витрачаються.

Катя Осадча

Дружина Юрія Горбунова навпаки цьогоріч вирішила не класти подарунків молодшим синам Іванку й Данилку під ялинку. А от миколайчики від мами і тата малеча отримала. Подаруночки хлоп’ятам приніс Миколай 19-го, а не 6 грудня.

Діти Каті Осадчої та Юри Горбунова не знайшли під ялинкою подарунків 1 січня

На думку Осадчої, між прийнятою в Європі датою святкування Дня Святого Миколая і Новим роком надзвичайно велика відстань у часі. А цей святий у всіх асоціюється з Різдвом. Тож діти, отримавши презенти 6-го числа, можуть забути про них і вимагати інших на Новий рік. А хто їх приноситиме? Ну, не Дід Мороз же, оскільки він є пережитком радянського минулого.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 3 =

Translate »