що стало з зіркою 2000-х – Одна Хвилина

Вибір редакції


Євгенія Власова була популярною співачкою в 2000-х роках. Її хіт “Ветер надежды” знають всі люди того покоління, цю пісню навіть заспівав на своєму першому сольному концерті після повернення на сцену Володимир Дантес з дозволу авторки. А де ж сама Власова?

Куди зникла з шоу-бізнесу Євгенія Власова

Женя народилася в творчій сім’ї. Її батько співав в капелі імені Левка Ревуцького, а мати була актрисою. Захоплення музикою у Власової з’явилося в ранньому дитинстві. Закінчивши школу, вона вступила в музичне училище імені Глієра, на перших курсах вже співала в клубі “Голлівуд” і почала заробляти гроші, які допомогли їй забезпечувати маму і брата, тому що батько пішов коли вона була маленькою і не допомагав родині.

В 2000 році Власова познайомилася з продюсером Дмитром Костюком, за якого в 2004 році вийшла заміж через вагітність і залишила сцену. Шлюб не став щасливим, Євгенія пішла від чоловіка і сама ростила дочку Ніну, відновила кар’єру, але потім знову зникла.

Євгенія Власова віддала свій хіт Дантесу і не збирається назад на сцену
Євгенія Власова віддала свій хіт Дантесу і не збирається назад на сцену

Пізніше стало відомо, що це зникнення було пов’язано з проблемами зі здоров’ям. Їй поставили невірний діагноз, виписали невірне лікування і це викликало багато інших ускладнень.

В 2019 році Власова випустила першу після довгої перерви пісню “Відчуття”. Взяла участь в проекті “Танці з зірками”, але повертатися на велику сцену не стала і не збирається, тому що їй некомфортно в цій сфері:

Я не готова більше робити те, що потрібно. Я хочу робити те, що я хочу

, – коментувала Власова своє зникнення з шоу-бізнесу.

Євгенія Власова віддала свій хіт Дантесу і не збирається назад на сцену
Євгенія Власова віддала свій хіт Дантесу і не збирається назад на сцену

Зараз Євгенія Власова іноді викладає нові публікації в Інстаграм-блозі, а також притримується патріотичної позиції з моменту повномасштабного російського вторгнення на територію України.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − 3 =

Translate »