що стало з зіркою серіалу “Бригада” Катериною Гусєвою та як вона зараз виглядає – Одна Хвилина

Вибір редакції


В свій час Катерина Гусєва була одною з головних красунь вітчизняного кіно. Шалена популярність на неї впала, коли на екрани виходив культовий серіал “Бригада”, якому в цьому році виповнилося 20 років. В центрі сюжета знаходяться четверо друзів, які об’єдналися в злочинне угруповання.

Як зараз виглядає зірка Бригади Катерина Гусєва
Як зараз виглядає зірка Бригади Катерина Гусєва

У серіалі Катерина вона зіграла кохану Саші Білого Олі. Пройшло багато років з тих часів, але Катерина досі цікава публіці. Актриса як і раніше знімається в кіно, виступає на театральній сцені, постановки з нею на афішах збирають аншлаги.

Гусєва вражаюче перевтілюється для спектаклів. Був мюзикл, в якому вона грала Катерину ІІ, а прихильники в Мережі навіть не зразу впізнали свою улюбленицю.

Зірка постала в золотій сукні, розшитій блискучим камінням, також значних змін зазнала її зачіска з сивим волоссям. Гусєву зняли під час гри з роздутими ніздрями – в цьому образі вона зовсім не схожа на себе.

Як зараз виглядає зірка Бригади Катерина Гусєва
Як зараз виглядає зірка Бригади Катерина Гусєва

Нагадаємо, Катерині Гусєвій приписували роман з партнером по серіалу “Бригада” Сергієм Безруковим, який зіграв Сашу Білого, але вже на той момент вона була заміжня за бізнесменом Володимиром Абашкіним, який має фірму по створенню декорацій. Під кінець 1999 року знаменитість народила сина, а через 11 років у них з’явилася також дочка.

Артистка не виставляє особисте життя напоказ і рідко радує підписників в Instagram сімейними фото. Відомо, що син актриси Гусєвої закінчив МГІМО, а дочка пробує свої сили в музиці. З чоловіком у Катерини у відносинах повна гармонія, але її батьки не зразу прийняли зятя через різницю у віці.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 5 =

Translate »