що сталося з колегою по “ДіО.Фільмам” Вадимом Олійником – Одна Хвилина

Вибір редакції


Володимир Дантес одружився з Надею Дорофєєвою і вряди-годи радував шанувальників новими композиціями. А Вадим зник з радарів шоубізу. Насправді музикант почав виступати під псевдо Oleynik, але минулого успіху йому не вдалося повторити. Щоправда, 2016-го Олійник втрапив у число номінантів на премію “Прорив року”, але статуетку M1 Music Awards так у руках і не потримав.

З Дантесом після розриву музичних стосунків вони більше не спілкувалися. Щоправда, одного разу зустрілися в “Лізі сміху”. Володя перебував у журі гумористичного шоу, а на Олійника робили пародію. Перекинулися парою слів і все.

Окрім музики знаменитість захоплюється футболом. Він бере участь в іграх команди зірок шоубізу ФК “Маестро”. І навіть разом із іншими мас-медіа їздив на Чемпіонат світу у 2013 році. Пробував сили Вадим і в модельному бізнесі. Його можна було побачити на подіумі Українського тижня моди в одязі бренду PODOLYAN.

Шлюб Вадима Олійника з Анною тривав 5 років

У 2015 році співак одружися з Анною Браженко. Дівчина займалася піар менеджментом. На жаль, за 5 років шлюб розпався. Коли журналісти поцікавилися, що спричинило розпад сім’ї, Олійник прокоментував коротко: “Просто так склалося”. Стосунки з Анною пережили самі себе, тож Вадим ні про що не шкодує.

Його серце було готове сприймати інше кохання. Вовк-одинак узявся з новим ентузіазмом писати пісні в надії, що невдовзі з’явиться нова муза. До неї була одна вимога – має не заважати чоловіку творити. Судячи з Інстаграм-сторінки він знайшов саму таку дівчину.

Нині Олійник мешкає в Чернівцях. Після початку війни Вадим спочатку перебував у Львові, де займався волонтерською діяльністю, згодом повернувся у рідне місто. У волонтерський штаб приходить провізія з різних куточків Європи. Тут гуманітарку сортують і розвозять по найбільш постраждалих регіонах.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × four =

Translate »