що то було? – Одна Хвилина

Вибір редакції


Здивування фанів викликав факт, що Альона Краснова, дружина Нікіти, все частіше з’являється на тусовках одна. Невже голубки посварилися? Адже раніше такого не було. І ось стала зрозуміла причина дивної поведінки зіркової сімейки.

Нікіту Преснякова бачили в Америці, а його дружина залишилася в москві

Преснякова-молодшого невдовзі помітили в одному з американських клубів. Виходить, він тишком-нишком вилетів за океан, а дружина залишилася у москві. США – рідна стихія для сина Крістіни Орбакайте. Він там вчився і жив деякий час. Навіть із місцевою поліцією встиг поспілкуватися. Ну, як поспілкуватися. Насправді студента кіноакадемії ледь не застрелили в Нью-Йорку.

Попри інцидент з копами, Пресняков повернувся

Нікіта отримав завдання від режисера вбратися в камуфляж, прикрити обличчя балаклавою і з іграшковим пістолетиком ввірватися в одну з квартир. Та щось пішло не так, і замість знімання росіянин опинився під дулом справжнього пістолета. Копи його ледве не застрелили, а він із переляку ніяк не міг пояснити, що відбувається насправді.

Зіркова родина зібралася разом під час весілля Нікіти Преснякова з Альоною Красновою

Шанувальники співака і актора замислились, чи поїздка до Америки у Нікіти запланована, чи він поїхав туди через сімейний розлад. Зірковий онук неодноразово пояснював, що у них з Альоною все добре, але багато хто ставить цю тезу під сумнів, зважаючи на останні події.

Родина Пугачової останнім часом все частіше змінює місце помешкання. Спочатку за кордон поїхав Максим Галкін і більше не повернувся до росії. Алла Борисівна теж влипла в скандал через публікацію в Інстаграмі, яка справила ефект бомби, то нашвидкуруч зібрала менших дітлахів і рвонула в Ізраїль. Її повернення на батьківщину під великим питанням. Ходять чутки, що разом із Нікітою виїхали його вітчим і молодша сестра.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × two =

Translate »