...

Що відключати на ніч, щоб зменшити рахунок за електроенергію і що в квартирі найбільше мотає світло: економимо – Одна Минута

Вибір редакції


Майже щодня підвищуються ціни на продукти в українських магазинах. Наприклад десяток курячих яєць зараз коштує від 50 до 70 гривень. Так само дорожчають і комунальні послуги. Отримувати платіжки стає все більш неприємно, але є секрети, які допоможуть заощадити на електроенергії. Ви скоріше за все не звертаєте увагу на побутову техніку, яка працює цілодобово, але вона також впливає на збільшення рахунків за світло.

Що в квартирі найбільше мотає світло

Частіше люди просто виключають комп’ютер через меню, але з мережі не вимикають. Спробуйте протягом одного місяця провести експеримент і кожного дня діставайте штекер з розетки, а потім подивіться, наскільки знизяться витрати.Маршрутизатор (Wi-Fi-роутер). Він так само не має працювати вночі, коли ви спите, тому вимикайте пристрій.

Засинати з увімкненим телевізором теж погана ідея, якщо хочете заощадити, відключайте його з мережі, коли не дивитесь.Що відключати на ніч, щоб зменшити рахунок за електроенергію і що в квартирі найбільше мотає світло
Що відключати на ніч, щоб зменшити рахунок за електроенергію і що в квартирі найбільше мотає світло

Водонагрівач дуже помітно збільшує рахунки в платіжках. Щоб бойлер не підігрівав воду 7-8 годин, поки ви спите, і не намотував нові кіловати, на ніч його виключайте.

Не заряджайте протягом усієї ночі свій телефон, це збільшить витрати на електроенергію і погано вплине на ємність акумулятора вашого смартфону.
Така дрібна побутова техніка, як електрочайник, мікрохвильовка, блендер, тостер і таке інше, теж не доцільно залишати підключеним до мережі, оскільки вони “намотують” світло навіть тоді, коли просто стоять і ними не користуються.

Що в квартирі найбільше мотає світло
Що в квартирі найбільше мотає світло

Також не варто забувати про те, що найбільше електроенергії витрачається на освітлення оселі, якщо користуватися лампами накалювання, тому доцільно їх замінити на енергозберігаючі.Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Тіна Кароль – українська наступниця Алли Пугачової


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × five =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.