що відомо про пластичні операції таємної дружини артиста – Одна Минута

Вибір редакції


Коли дивишся на цю милу блондинку з тонкою талією, неможливо повірити, що їй 48 років. Йдеться про таємну дружину та бек-вокалістку Олега Винника Таюне.

Таюне – перша та єдина дружина відомого українського артиста Олега Винника. Вони одружилися ще у студентські роки та мають дорослого сина, який живе у Німеччині. Цікаво, що Таюне та Винник багато років приховують той факт, що вони подружжя. Проте журналісти вже давно розсекретили інформацію про їхній шлюб.

Олег Винник і Таюне
Таюне змінила зовнішність заради Олега Винника

Хоча Таюне і є звичайною бек-вокалісткою, вона має багато шанувальників. У Мережі її називають Квітка Таюне. Це прізвисько пов’язане з миловидною зовнішністю співачки. У чому секрет її краси і чому Таюне не старіє?

Таїсії Сватко зараз 48 років, але виглядає вона набагато молодшою. Дружині Винника можна дати від сили 35 років. Якщо дивитися архівні фотографії Таюне, то, здається, вона зовсім не змінилася. Також, порівнюючи архівні та нові фото Таїсії можна сміливо сказати, що вона не робила пластичних операцій, адже риси її обличчя зовсім не змінилися. Однак співачка все ж таки вдавалася до хірургічного втручання, щоб удосконалити зовнішність.

Якщо дивитися архівні знімки Таюне, можна помітити, що в неї була велика родимка на переніссі, яка аж ніяк не прикрашала співачку. Проте зараз цієї родимки немає, артистка її видалила.

Таюне змінила зовнішність заради Олега Винника

Заради свого коханого чоловіка Таюне не лише видалила родимку, а й змінила свій образ. Раніше співачка ходила з короткою стрижкою, а зараз – відростила волосся та почала носити молодіжний одяг.

Таюні змінила зовнішність заради Олега Винника

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни в Україні Олег Винник та його дружина Таюне зникли з інфопростору. Шанувальники одразу запідозрили, що зіркове подружжя могло виїхати за кордон через війну. Чутки виявилися правдою. Лише через 4 місяці війни представниця Винника повідомила, що артист перебуває у Німеччині, нібито на лікуванні. На що саме хворий артист, жінка не уточнила.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 1 =

Translate »