Що являє собою товарна біржа і які її функції?

0

Товарна біржа є практично ринком, лише на ній ви можете почати торгувати різним сировиною та продукція, а не валютних пар, торгівля до того ж має місце за допомогою посередників – Брокерів і фізичних присутності не потрібно, за коштами всесвітньої павутини можна придбати 10т бананів, 1т цукру або 5 т олова, не залишаючи свій будинок. Виходить цей внесок власних грошей в деяких активах для отримання доходу. Можете випробувати торгувати на сайті www.ueex.com.ua/presscenter/news/rinok-dvostoronnih-dogovoriv-po-ee-navchannya-uchast-v-auktsiona/.

Функція єдина – спекуляція, щоб примножити власний капітал за допомогою певних проміжків часу.

На біржі ви не купуєте фізично продукт, а можете викуповувати ф’ючерси.

Основні функції

1. Чи можуть встановити розцінки на продукти;

2. зацікавлювати учасників ринку;

3. Проводиться попит і пропозицію.

Виходячи з видів продуктів, які торгують на біржі, їх ви можете поділити на такі категорії:

• універсальний (різна категорія продуктів);

• спеціалізований (одна група продуктів, наприклад, метал, бавовна і багато іншого).

На товарних біржах трейдери можуть домовитися заздалегідь про придбання-продажу і постачання деяких сортів товарів за обумовленими розцінками. Щоб розуміти процес робіт товарних бірж надають розглядати спрощені приклади:

Пекар з фермером домовилися в весняний період про постачання пшениці в осінній період, за вартістю 100 доларів за т. Розмір договору – 100 тон.

Внаслідок поганих погодних умов, посухи та інших негод, в осінній період розцінки на пшеницю збільшуються до 150 доларів за т. А значить, коли виявляється час закрити ф’ючерсний контракт, пекар може зрадіти фактичним доходом в 5000 доларів, а фермери збитків в подібну ж суму. Виходить, що коли приходить час виконано ф’ючерсу, то завдяки пекареві можуть зараховуватися 5000 доларів, а з рахунків фермерів можуть списувати 5000 доларів.

А найважливіше, що на товарних біржах немає фактичних обмінів продуктами, практично пекар з фермером завершили власну роботу на біржі, як тільки почалося час виконання договору. Зараз, коли їм необхідно здійснювати обмін за допомогою пшениці, вони йдуть і купують нерухомість і реалізують на звичайному оптовому ринку або можуть домовлятися безпосередньо. І виходить, що пекар набуває пшеницю на ринку за ринковими розцінками 150 доларів за т, а фермер реалізує по 150 доларів за т.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

5 × 4 =