...

що збентежило мережу – Одна Минута

Вибір редакції


Відомий український співак Андрій Данилко зараз знаходиться за кордоном разом зі всією своєю командою. Артисти гастролюють з концертами Латвією і не втомлюються ділитись із підписниками новими знімками. Відтак на останній опублікованій фотогрфії виконавця ролі Вєрки Сердючки зображено разом із латвійською співачкою Лаймою Вайкуле.

Нагадаємо, що Андрій Данилко давно товаришує зі співачкою, а тому вирішив не втрачати нагоди зустрітись із хорошою подругою у Латвії. Варто зазначити, що раніше Лайма Вайкуле дуже часто виступала із концертами в росії, проте зараз артистка відмовилась від будь-якого зв’язку із країною-агресоркою. Зірка активно підтримує Україну.Опубліковане на особистій сторінці Андрія Данилка фото було зроблене за лаштунками одного з благодійних латвійських концертів його команди – цього разу Вєрка Сердючка порадувала жителів Риги.

Співак не зраджував звичному для нього стилю й позував для фото у “total black” образі – чорне худі й пальто, а також чорні кепка і захисна маска. Лайма Вайкуле поруч із ним була одягнута в кежуал-образ, а на голові у зірки була зав’язана хустка, а зверху – кепка.Саме ця деталь, хустка на голові, й занепокоїла прихильників, адже нещодавно Лайма Вайкуле на особистій сторінці в Мережі поділилась коментарем стосовно свого здоров’я. Зізнання артистки сильно занепокоїло фанатів, а ЗМІ буквально вибухнули новинами про те, що у співачки рецидив раку. У1990-х роках Лайма Вайкуле вже хворіла на онкологію – тоді артистці вдалось побороти рак молочних залоз. Проте, тепер публіка знову підозрює, що у неї можуть бути проблеми зі здоров’ям.Підставою для таких чуток стало те, що Лайма Вайкуле останнім часом дає дуже мало концертів, а традиційний виступ у Юрмалі співачка й зовсім скасувала. Крім того, люди з близького оточення зірки повідомили, що вона змушена знову боротись із раком. Сама Вайкуле не поділилась подробицями свого фізичного стану, а лише попросила прихильників молитись за неї.

Замість того, щоб щось говорити, я скажу тільки це: моліться за мене! Я буду щаслива. Я скажу вам дякую, бо я також молилася за всіх вас

– повідомила у Мережі Лайма Вайкуле.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Все скандалы января 2022 – Волочкова, Тринчер, Градский и другие


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 + 17 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.