щоб розв’язати проблеми, скористайтесь порадою Зірок – Одна Хвилина

Вибір редакції


Овен

У п’ятницю Вам, мабуть, варто пограти трохи інші ролі, а не свою. Не турбуйтеся про те, що це може здатися комусь нещирим. Зараз навіть для цієї людини важлива ваша здатність до адаптації.

Телець

Деколи доля підкидає такі тести, впоратися з якими людина просто зобов’язана. У п’ятницю Ви якимось загадковим чином пройдете перевірку, хоча це станеться дуже легко та без зусиль.

Близнюки

У Вас достатньо мудрості, щоб скласти всі пазли й зробити правильний висновок у певній ситуації. Однак зараз Вам слід готуватися до якоїсь подія, яку історія ще не бачила.

Рак

Для розв’язання заплутаного питання Вам знадобиться Ваша дивовижна інтуїція та море співчуття. Дозвольте своєму внутрішньому голосу допомогти Вам передбачити чужу реакцію, щоб запропонувати найкориснішу, турботливу та чуйну відповідь.

Лев

Постійно нагадуйте собі, що сумніви у Вашій життєвій ситуації є згубними, і якщо Ви дозволите собі піддатись, то можете опинитись в доволі сумному становищі. Зараз Вам потрібно зробити все можливе, щоб перетворити тиск на сильну мотивацію.

Діва

Знаменитий книжковий детектив Шерлок Холмс любив говорити: “Коли ми приберемо все зайве, залишиться тільки істина”. Ви повинні наслідувати приклад цього дивовижного персонажа, адже тільки так Ви зможете досягти бажаного результату. Загалом просто скористайтеся старою доброю логікою.

Терези

Зараз у Вас є ідеї, які Ви хотіли б донести певній персоні. Зробіть це, але пам’ятайте, що для Вас важлива чужа думка, особливо в цьому випадку.

Скорпіон

Креативне рішення потребує творчого підходу. Повірте, сміливий крок дасть Вам більше переваг, аніж може здатися. Прийміть це і зможете пролити світло на свої навички чи таланти, розкривши їх усім навколишнім.

Стрілець

Якщо Вам необхідний знак того, що варто покопатися в собі й зайнятися саме тим, що зможе принести Вам радість, то зовсім скоро Ви зможете побачити такий знак. У п’ятницю складуться обставини, які обов’язково його подадуть. Крім того, Вам доведеться переосмислити стосунки з тими, хто звик лише брати, але не віддавати нічого натомість.

Козоріг

Вам варто заручитись чиєюсь підтримкою у розв’язанні важливих питань. Ця людина допоможе Вам подивитися на все під іншим кутом, і Ви матимете можливість помітити те, на що Ви самі ні за що не звернули б уваги.

Водолій

Якщо хтось чинить на Вас незвичайний тиск, намагаючись бути максимально переконливим, то майте на увазі, що ця людина має якийсь план, який передбачає, що Ви діятимете певним чином. Якщо помітите таке, просто зупиніть розмову.

Риби

Ваші близькі можуть бути для Вас джерелом втіхи та підтримки. Однак для того, щоб отримати все це Вам необхідно озвучити свої потреби.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 2 =

Translate »