Схудла Тіна Кароль у топі з глибоким вирізом невдало підкреслила груди: пончики розпливлися в млинці

Вибір редакції


Тіна Кароль у молоді роки своєї творчої кар’єри бунтувала та виходила в люди у зухвалих образах. Зараз вона стриманіша, елегантніша і жіночніша, але нерідко вибір нарядів її стилістами критикують фанати. Так сталося і цього разу.

Тіна Кароль виглядає чарівно Схудла Тіна Кароль у топі з глибоким вирізом невдало підкреслила груди

10 серпня Тіна Кароль з’явилася у спецвипуску ТСН на телеканалі 1+1 з нагоди великої прем’єри – двох років від заснування проекту співачки під назвою “Молода кров”. Зірка презентувала не дует, як це було раніше, а відкрила публіці нового сольного виконавця. Ним став хореограф Дмитро Жук, з яким Тіна встигла станцювати на паркеті “Танців із зірками”.

В ефір артистка вийшла в чорному блискучому топі в паєтках на тонких бретельках і з глибоким вирізом у зоні декольте. Цей елемент одягу підкреслив форми Тіни Кароль, які помітно зменшилися в обсягах після її схуднення.

https://youtu.be/N06D7HWbRYk[/embed]

Багато хто в коментарях засудив співачку за надмірно відвертий образ у такий непростий час:

  • “Їй що одягнути нічого? Чи вона біженка? Якось не нормально в цей час так одягатися, коли груди на викот”, обурюються глядачі.

Схудла Тіна Кароль у топі з глибоким вирізом невдало підкреслила груди Схудла Тіна Кароль у топі з глибоким вирізом невдало підкреслила груди

Нагадаємо, Тіна Кароль зустріла війну в Україні за кордоном – вона передчувала лихо і тиждень ходила молитися до монастиря. Коли шок перших днів минув, знаменитість почала діяти, організовуючи у Польщі мітинги на підтримку України, а згодом і благодійні концерти. На своїх виступах артистка збирає кошти до власного благодійного фонду для гуманітарної допомоги українським дітям та підтримки дитячих онкологічних лікарень у країні.

Єдиний син Тіни Кароль від шлюбу з Євгеном Огіром удома з початку війни не був. Дитина давно навчається за кордоном, у Великій Британії, у родині українських емігрантів.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three + six =

Translate »