скандального співака поставили у незручне становище – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відомий російський співак Філіп Кіркоров має неоднозначну славу. З одного боку, російська публіка полюбляє його попсові хіти, а з іншого артиста знають як справжнього скандаліста. Якщо хтось міг забути, наскільки грубими та недоречними можуть бути висловлювання співака, пропонуємо ознайомитись з деталями останнього інциденту.

Скандальний Філіп Кіркоров нещодавно послав російську журналістку за безневинне запитання про пам'ятки з подорожей
Скандальний Філіп Кіркоров нещодавно послав російську журналістку за безневинне запитання про пам’ятки з подорожей

Філіп Кіркоров послав журналістку

Нещодавно журналісти “зловили” російського співака з проханням дати коротенький коментар пресі. Так, репортери захотіли поцікавитись в артиста, які згадки він залишає про місця, які відвідував з подорожами. Російські журналісти запитали, чи є у Філіпа Кіркорова певні традиції, які він не може не виконати, коли роз’їжджає світом.

Російський музикант відповів, що у нього є величезна колекція різноманітних речей. За зізнанням Філіпа Кіркорова, він збирав багато речей – легше назвати, чого в зірковій колекції немає. Втім, зізнається артист, найбільше йому сподобалось збирати меню з популярних ресторанів по всьому світу.

Філіп Кіркоров зізнався, які речі він відкладає у власні колекції після відвідування різноманітних країн по всьому світу
Філіп Кіркоров зізнався, які речі він відкладає у власні колекції після відвідування різноманітних країн по всьому світу

Після почутої відповіді російська журналістка також вирішила поцікавитись, звідки скандальний артист бере ті самі меню зі світових ресторанів. Навряд чи в багатьох елітних закладах харчування є окрема послуга під назвою “Купи меню”. Можна припустити, що журналістка сформулювала запитання в гуморному тоні й запитала: “Тирите [меню]?” – втім артист, схоже, не зрозумів почуття гумору.

Спершу Філіп Кіркоров взагалі не почув, що спитала російська журналістка й перепитав. Медійниця повторила своє запитання про те, звідки артист здобуває ресторанні меню для своєї колекції, втім музиканту така риторика не сподобалась й він “рубанув” з плеча. Так, російський співак Філіп Кіркоров послав журналістку “куди подалі”.

Пішла ти в ж*пу!

– зазначив у відповідь на питання російської журналістки артист.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 3 =

Translate »