Скільки дітей буде у Потапа і Насті Каменських: ворожіння на голці на запитання про поповнення - MusicUkraine

Скільки дітей буде у Потапа і Насті Каменських: ворожіння на голці на запитання про поповнення

Вибір редакції


Інформаційний простір заполонила новина про вагітність знаменитої української співачки Насті Каменських від чоловіка Потапа. Сама ж виконавиця почала обурюватися на плітки, що постійно ширяться Мережею, тому якось перервала мовчання та чесно надала відповідь на бентежне питання.

Так, зірка зізналася, що діти – це особиста справа кожного, тому обговорювати їхню майбутню появу мають право лише батьки, які наважилися на цей крок. Тому, Настю Каменських почали обурювати подібні питання від прихильників. Наголосила, що народить первістка тоді, коли вважатиме це за потрібне, не орієнтуючись на конкретний час появи малюка.

Потап і Настя Каменських
Скільки дітей буде у Потапа і Насті Каменських?

Що тільки не робила українська публіка, аби дізнатися, чи скоро на світ з’явиться продовження зіркової родини. Так, в хід пішли навіть ворожки, які під дописами знаменитої співачки напророкували народження дітей найближчим часом, адже впевнені, що Каменських до цього вже готова.

Підтвердження цьому слугують милі відео взаємодії маленьких українців з Настею Каменських, де зірка ніжно та з турботою спілкується з кожним із них. Втім, скільки саме подарує дружина Каменських дітей Потапу думки розділилися, адже Олексій вже має сина від першого шлюбу з Іриною Горовою, на ім’я Андрій, тому Настя мала змогу потоваришувати з хлопчиком та вже приміряти роль мами.

реклама

Скільки дітей буде у Потапа і Насті Каменських?

Олексій Потапенко в одному з інтерв’ю зізнався, що хоче п’ятеро дітей, один син вже є, тому дружина Настя Каменських може подарувати своєму коханому ще чотирьох нащадків.

Однак поява спільних дітей не єдина проблема, яка бентежить публіку. Після заяви блогера Богдана Беспалова, що подружжя не живе разом та збирається розлучитися, в Мережі миттєво набула широкого розголосу дана новина.

реклама

Парочка усіляко заперечує факт розлучення, а ще почали частіше ділитися спільним контентом у своїх блогах та спростували всі неправдиві, за їхніми словами, висловлення про розпад їхнього союзу.

рекламаИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 2 =